2007-07-31 21:58
čia jau nieko negalima nei pridėt, nei atimt
2007-07-08 21:50
pradžioje - prastas eilėraštukas, vėliau - "pošla", pabaigoje - koks nors tipo "netikėtas" vingis. labai nuspėjama formulė. keiskis.
2007-06-27 20:48
ne tą galvą nukandai
2007-06-26 01:19
ištekėjo lapė už krokodilo. gimė paršelis. išvada: visi vyrai - kiaulės.
ir iš kur tas piktumas ant vyrų giminės? negi visi tokie blogi? tiesa... nebūsiu tas puodas, kur iš priešinga lytim nusivylusio katilo juokiasi. vienok, ir man taip buvo ;)
2007-06-12 16:36
Šimtą metų galvos nereikėjo, apsieisiu ir dabar :)
2007-06-12 16:33
666-gražus lankytojų skaičius. reikia atidaryti...
2007-06-02 10:09
sakiau, cukrainė uždaryta, cukrinių avinėlių inventorizacija.Tai ne, veržiasi vistiek, ot pasileidus tauta.Reikės Vilnelę su šautuvu samdyti į apsaugininkus:)
2007-05-31 21:05
ir as noriu prisijungti prie taves
2007-05-29 22:21
Tokiose cukrainėse, mano nuomone, lankytis pavojinga.
nes šokoladas skanus, priklausomas gali patapti ;D
Bet tai godumo čia yra nemaža... palaižyk, ir palik, tegu gi stypso, akį džiugina, o čia nukandot.
nors, gal taip jiem ir reikia ;)
2007-05-27 23:49
nesubtilu, bet, jei tik galima, nusilenksiu :)
2007-05-27 23:42
STOP,cukrainė uždaroma,visi daikčiukai išpirkti,net cukriniai avinėliai:)
2007-05-27 02:05
Visa vyrų giminė jums dėkinga.
2007-05-27 00:46
nieko, dar daug liko, visko nesugrauš :)
2007-05-21 20:39
...štai kodėl mes storos:)
2007-05-20 13:17
:)Hm..Vankai argie nepatinka vyrų gimine..hm..keista kažkaip ir net netikėta mažumėlę.., mat kaip pasirodo būna...:DDDDDDDDDDD
2007-05-20 11:16
chm...kodėl keršija moterys?
2007-05-20 11:01
Kaipgi šitaip? Juk vyriška giminė - tik galvos, o Jūs chrrm ir viskas? Na jau neee.
2007-05-20 10:23
e, biškį žiauriai čia tu :D
dabar vyrai keršys tau. tik gerai, kad moterų giminei nėr ko nukasti :D
beveik nėr. ;>
2007-05-16 22:57
šmaikščiai. neprastai:)
2007-05-16 21:11
oo... toks gan feministinis man pasirodė ;]