Rašyk
Eilės (80658)
Fantastika (2492)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2769)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 15 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Blogas komentaras Rodyti?
2007-07-31 21:58
gurmanas
čia jau nieko negalima nei pridėt, nei atimt
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2007-07-08 21:50
čokobo
pradžioje - prastas eilėraštukas, vėliau - "pošla", pabaigoje - koks nors tipo "netikėtas" vingis. labai nuspėjama formulė. keiskis.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2007-06-27 20:48
gurmanas
ne tą galvą nukandai
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2007-06-26 01:19
ponas niekas
ištekėjo lapė už krokodilo. gimė paršelis. išvada: visi vyrai - kiaulės.

ir iš kur tas piktumas ant vyrų giminės? negi visi tokie blogi? tiesa... nebūsiu tas puodas, kur iš priešinga lytim nusivylusio katilo juokiasi. vienok, ir man taip buvo ;)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2007-06-12 16:36
Proza i kas
Šimtą metų galvos nereikėjo, apsieisiu ir dabar :)
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2007-06-12 16:33
BAIBA
666-gražus lankytojų skaičius. reikia atidaryti...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2007-06-02 10:09
BAIBA
sakiau, cukrainė uždaryta, cukrinių avinėlių inventorizacija.Tai ne, veržiasi  vistiek, ot pasileidus tauta.Reikės Vilnelę su šautuvu samdyti į apsaugininkus:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2007-05-31 21:05
go on
ir as noriu prisijungti prie taves
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2007-05-29 22:21
Tamsus Vanduo
Tokiose cukrainėse, mano nuomone, lankytis pavojinga.
nes šokoladas skanus, priklausomas gali patapti ;D
Bet tai godumo čia yra nemaža... palaižyk, ir palik, tegu gi stypso, akį džiugina, o čia nukandot.
nors, gal taip jiem ir reikia ;)
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2007-05-27 23:49
Vai
Vai
nesubtilu, bet, jei tik galima, nusilenksiu :)
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2007-05-27 23:42
BAIBA
STOP,cukrainė uždaroma,visi daikčiukai išpirkti,net cukriniai avinėliai:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2007-05-27 02:05
BūkimLigiRyto
Visa vyrų giminė jums dėkinga.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2007-05-27 00:46
Kirvoboica
nieko, dar daug liko, visko nesugrauš :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2007-05-21 20:39
rimšė
...štai kodėl mes storos:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2007-05-20 13:17
Plogutits 518
:)Hm..Vankai argie nepatinka vyrų gimine..hm..keista kažkaip ir net netikėta mažumėlę.., mat kaip pasirodo būna...:DDDDDDDDDDD
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2007-05-20 11:16
BAIBA
chm...kodėl keršija moterys?
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2007-05-20 11:01
zirzule
Kaipgi šitaip? Juk vyriška giminė - tik galvos, o Jūs chrrm ir viskas? Na jau neee.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2007-05-20 10:23
Aušrinė
e, biškį žiauriai čia tu :D
dabar vyrai keršys tau. tik gerai, kad moterų giminei nėr ko nukasti :D
beveik nėr. ;>
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2007-05-16 22:57
abcdefgh
šmaikščiai. neprastai:)
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2007-05-16 21:11
už pavasarį
oo... toks gan feministinis man pasirodė ;]
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
1 2 3
[iš viso: 60]
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą