Pradžia
Rašyk
Knygos
Rašytojai
Tekstai
Dienoraščiai
Įvykiai
Diskusijos
Rašyk
Eilės
(80658)
Fantastika
(2492)
Scenarijai
(672)
Esė
(1645)
Proza
(11223)
Šiukšlių Dėžė
(22582)
Vaikams
(2769)
Slam
(92)
English
(1223)
По-русски
(1705)
Po polsku
(384)
Konkursas
(27)
Paraštės Metai
(76)
Iš viso:
125527
Naujas kūrinys
Čia galite publikuoti savo naują kūrinį.
Vartotojams
Jūs esate:
svečias
Dabar naršo:
13 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti
Pamiršote slaptažodį?
Registracija
Kita
Apie rašyk
Pagalba
Naujienos
Autoriai
(13385)
Rašytojai
Apklausos
Fotogalerija
Mūšiai
Nuorodos
Kūriniai
»
Black Lily
»
Aš niekas
Black Lily
Aš niekas
Šis kūrinys matomas tik autoriaus namuose
Be tavo palaikymo -
Aš niekas.
Be tavo ledinio žvilgsio -
Aš niekas.
Be tavo pasaulio -
Aš niekas.
Be tavęs aš dingstu tartum sniegas.
2007-03-27 18:13
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai.
Plačiau...
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų:
10
Kas ir kaip?
Blogas komentaras
Rodyti?
2007-03-28 10:04
apvaryta
patiko paskutine eilute:)
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2007-03-28 09:09
Tommis
Galėjai pratęst, būtų tikrai įdomu.
Aš irgi turiu kūrinėlį, kur periodiškai kartojamas vienas motyvas, įdomu taip paeksperimentuot. Tiesa, tas kūrinėlis ne plačiai visuomenei (iškart dešimt kuolų sulaukčiau) ;-)
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2007-03-27 22:51
baci_la_bacilėlė
labai sausai šabloniška. už tai ,matyt, ir kuolu apdovanojo.
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2007-03-27 22:44
Vartoju
Verkšlenimai prieš miegą.
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2007-03-27 22:38
Ale_
banalu
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2007-03-27 21:19
zegna
nu va, ir liūdna kai taip nukuolina žiauriai. Nors išties, tas being nothing šiek tiek boring
galėtum labiau viską išjausti, atverti jausmus ir pan.
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2007-03-27 20:10
Tamsus Vanduo
Ja ja, niekas, nieko,. niekam, niekada..
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2007-03-27 19:22
melsvas skausmas
banalu, net labai =) gal kita kart labiau pasiseks =)
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2007-03-27 18:41
Gabitte
bent jau niekas be kito nieko.
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Meniu
Apie autorių
Sąrašas
Rss
Papildyti
Rekomenduoti
Visuose
Visuose
Kategorijoje
Autoriaus