Pradžia
Rašyk
Knygos
Rašytojai
Tekstai
Dienoraščiai
Įvykiai
Diskusijos
Rašyk
Eilės
(80658)
Fantastika
(2492)
Scenarijai
(672)
Esė
(1645)
Proza
(11223)
Šiukšlių Dėžė
(22582)
Vaikams
(2769)
Slam
(92)
English
(1223)
По-русски
(1705)
Po polsku
(384)
Konkursas
(27)
Paraštės Metai
(76)
Iš viso:
125527
Naujas kūrinys
Čia galite publikuoti savo naują kūrinį.
Vartotojams
Jūs esate:
svečias
Dabar naršo:
21 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti
Pamiršote slaptažodį?
Registracija
Kita
Apie rašyk
Pagalba
Naujienos
Autoriai
(13385)
Rašytojai
Apklausos
Fotogalerija
Mūšiai
Nuorodos
Kūriniai
»
Black Lily
»
Mirties Laimė
Black Lily
Mirties Laimė
Šis kūrinys matomas tik autoriaus namuose
Nužudysiu paukštį.
Dangumi niekas nebeskris.
Nužudysiu žvėrį.
Laukais ten nieks nebelakstys.
Nužudysiu laimę.
Ir niekas iš manęs jos neatims!..
Nužudyk mane!
Ir mano laimė, kaip miręs feniksas pakils...
2007-03-15 21:20
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai.
Plačiau...
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų:
11
Kas ir kaip?
Blogas komentaras
Rodyti?
2007-03-29 18:56
TylaTyloj
Įdomus pavadinimas.
Įsileisk šviesesnių spalvų. :)
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2007-03-16 11:00
Drukis
Kolonijose paaugliai prispjauna į savo lėkštę, kad kiti iš jos nevalgytų.
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2007-03-16 09:13
India Spindesienė
Kam taip žiauriai :) Deja, eiliukas - banalus ir naivus.
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2007-03-15 22:52
Vartoju
Taip gimė Džekas Skerdikas...
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2007-03-15 22:50
mandragora
nužudysi laimę ir niekas iš tavęs jos neatims;D
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2007-03-15 22:44
infantilus
Peniksas.
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2007-03-15 22:32
rugpjuste
ir nieko nežudyk :)
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2007-03-15 22:31
rugpjuste
jo,geriau gyvenk;0)
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2007-03-15 22:03
Black Lily
cia ne as. eilerascio zmogus :)
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2007-03-15 22:02
Tebūnie šviesa pereinanti į tylą
nenoriu, nežudysiu, gyvenk ir pasenk ;)
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2007-03-15 21:29
Black Lily
cia izanga tokia. kaip ir apie zveri.
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2007-03-15 21:27
Aušrinė
Nužudysiu paukštį.
Dangumi niekas nebeskris.
kas čia naujo?
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Meniu
Apie autorių
Sąrašas
Rss
Papildyti
Rekomenduoti
Visuose
Visuose
Kategorijoje
Autoriaus