Ar tai meilė ar ne?
MEILĖ:
Iš kur reikia žinoti ar tai tikra meilė? Daug kas sako, kad myli, nors ištiktųjų tik susižavi žmogumi.
Tikroji meilė yra tokia:
Nesavanaudiškas rūpinimasis kito žmogaus interesais. Romantiški santykiai užsimezga po mažu, galbūt per kelis mėnesius ar metus. Tave traukia kito žmogaus asmenybė ir dvasinės savybės, Ji daro tave geresniu žmogumi. Tu tikroviškai žiuri į kitą asmenį, matai jo trūkumus, bet vis tiek jį myli. Tarp jūsų būna nesutarimų, tačiau jūs galite juos aptarti ir išspręsti ir tu nori duoti kitam asmeniui ir dalintis... tai yra meilė. O štai susižavėjimas yra toks:
Savanaudiškas, varžantis. Žmogus galvojas: “Kas man iš to? “, Romantiški santykiai prasideda greitai, galbūt per kelias valandas ar dienas. Kito asmens fizinė išvaizda tau daro didelį įspūdį arba labai traukia tave (jos akys tokios svajingos, jos puiki figūra). Netikroviška, kitas asmuo atrodo tobulas, tu ignoruoji neduodančias ramybės dvejones dėl didelių charakterio trūkumų. Dažni ginčai. Niekas iš tikrųjų neišsisprendžiama. Daug jų „išsprendžiama“ bučiniu. Svarbiausia imti arba gauti, ypač patenkinant seksualinius troškimus. Tai ne meilė, o tik susižavėjimas.
Kam nepatiko šitas kūrinys, prašome neskaityti ir paskui čia ne šmeižti. Nepatiko tai nepatiko, o pamokslų ačiū nereikia.
meilė meilei nelygu
susižavėjimas susižavėjimui nelygu
kartais susižavėjimas pereina į meilę
bet kokiu atveju visada pirmiausia buna susižavėjimas, tačiau skirtingų lygmenų :)
bet man patiko, kad cia buvo pasakyta tai, ka dauguma galvoja, tačiau iki šiol nedrįso visko apibendrinti
čia ir reiktų padėti tašką
Visiskai sutinku su meiles ir susizavejimo teorija. Taciau susizavejimas zmones, ypac paauglius lydi daznai, daug dazniau, visada (is savo patirties). Taigi mums paprasciausiai patinka apgaudineti save ir kitus, sakant "myliu". Juk nesinori sakyti: as tavimi labai zaviuosi. Man pasirode, kad susizavejimo teorija tave piktina. O man, kol nesutikau savojo princo, ji tikras rojus. :)
:)Nešventadieniaus, nedidysis Pamokslas iš katino and drugeliaus sakyklos skiriamas tai kūriniaus vietai, kurioje rašoma apie tai, kas yra meilė: taip, katinas and drugelius visiškai sutinka su tuo apibrėžimu, bet.. -išspręsti ir aptartie nesutarimus galima tik tada, kai to nori abi pusės, o kai pastoviai sprendžia ir aptarinėja tik viena pusė tai..niu tai galima sakytie per laiką baigiasi, atsiprašant, šūdinai. Niu sakykim, Teisybuke, tu nori su kitu asmeniu dalyties ir spręsti, o kitas asmuo ne, niu ir kai taip pastoviai, tai ir susivoki galiausiai, kad tam asmenui dzin, niu ir ką, eini sau dalšė, o meilė..niu aišku ji niekur nedingsta.., bet per laiką išdyla. Niu va tokis tadi Katiniaus ir drugiaus pamokslas dviese ir meilėje:DDD