Knygos
Romanai (1924)
Poezija (620)
Pjesės (34)
Vaikams (140)
Kitos (904)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 8 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter

Viduramžiai Vilnelėje

Viduramžiai Vilnelėje Romanas pasakoja apie gabumų nestokojantį jaunuolį, kurio jausmai užrakinti devyniomis spynomis. Gali pasirodyti, kad veikėjo gyvenimas knygoje parodytas visai paprastas, be jokių fantazijų ir intrigų, be įsimintinų nuotykių, bet visa tai tik iš pirmo žvilgsnio...
Gimęs mylinčioje šeimoje, Timas ima keistis vos sutikęs pirmąją meilę. Daug išgyvenęs, per anksti subrendęs, bet kokia kaina siekia tobulumo, tačiau iki puikybės – vos vienas žingsnis. Pagrindinis personažas protingas, malonus, darbštus, nedaro jokių klaidų – šeimos ir draugų numylėtinis. Minčių audros nuneštas, ištrūkęs iš viso šio margo rato – atsiskiria, užsisklendžia ir išnyksta kaip asmenybė. Ir, ne šiaip sau! Jis atsideda mokslui. Kai pagaliau karjera kišenėje, o sėkmė pagauta už uodegos, atrodo, jau yra kuo didžiuotis.
Tačiau doruolis ir gerietis nešiojasi didžiulį skaudulį. Iš netolimos praeities atplaukia neviltis, kuri gremžia vidų. Jo širdis be vietos lyg naktinis drugys virš apšviesto stiklo, ne taip jis įsivaizdavo ateitį, ne tokiu save matė. Suabejojęs nukrenta į vidinę prarają, ar pavyks pasiekti tikslą ieškant prasmės?
Knyga patiks tiems kas mėgsta lėtai besirutuliojančius filosofinius romanus su užuominomis apie vienatvę, paliečiančius žmogaus reikalingumo ir savivertės problemas.
Kai kam knygos vidurys primins linksmus arba liūdnus laikus. O kažkuri siužeto dalis, kokį sentimentalų skaitytoją, nuskraidins į bohemiškąjį Senamiestį, apraizgytą iki šių dienų vis dar neišaiškintomis paslaptimis.
Rašyk.lt
2020-10-05
 
Kita informacija
Recenzento
vertinimas:
Pavadinimas
originalo kalba:
Viduramžiai Vilnelėje
Tema: Romanai
Leidykla: Reklamos forma
Leidimo vieta: Panevėžys
Leidimo metai: 2020
Puslapių: 216
Kodas: 978-609-8104-72-1
Daugiau informacijos »
 
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 3 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2020-11-27 20:04
Ziužiu
Galima buvo pateikti citatų, aišku, paieškojus išmanesnių ir intriguojančių. Prigalvoti dar kokių minusų ar pliusų –
nepakankamai atskleista romane. Kokie medžiai per įkyriai užstoja dangų ir nepraleidžia šviesos pagrindiniam herojui tobulėti. 
Aprašyti knygos viršelį, kuo ypatingas, kuo unikalus ir patrauklus skaitytojui. 4
Įvertinkite komentarą:
Geras (2) Blogas
Knygų recenzijos

Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą