Knygos
Romanai (1921)
Poezija (613)
Pjesės (35)
Vaikams (140)
Kitos (900)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 4 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twitter

Vandens forma

Vandens forma Ramiame Vitagos miestelyje, kuriame bent kartą per savaitę įvyksta ramus ir įprastas mafijos grupuočių pasišaudymas, arba taip pat ramiai ir įprastai supjaustomos policijos mašinos padangos, įvyksta daug neramesnis atsitikimas - randamas inžinieriaus Luparelo kūnas. Kūnas randamas pakankamai nemalonioje vietoje bei pakankamai nemaloniomis aplinkybėmis, tad šio žymaus politiko bendražygiai siekia, kad kuo greičiau būtų sutvarkyti formalumai ir ši istorija būtų užmiršta. Bet komisarui Montalbanui kyla įtarimas...

Nors veiksmas vyksta Italijoje, skaitydamas kartais pamiršti, kad Montalbanas - tai ne privatus detektyvas amerikietis, nes  jam sekasi tiek su moterimis, tiek su nusikaltėliais, tyrimas einasi kaip per sviestą ar net dar geriau. Bet itališko gyvenimo vaizdeliai ar puiki itališka ironija greitai priverčia atsitokėti.

Siužeto vingiai ir atomazga, kaip ir priklauso geram detektyvui, yra pakankamai nenuspėjami, bet nesunkiai ir su malonumu sekami. Tik juos sekančiam asmeniui patartina pasižiūrėti pase savo gimimo metus, nes, pabandžius knygą ekranizuoti, filmas būtų paženklintas „S“ raide.
2002-07-23
 
Kita informacija
Recenzento
vertinimas:
Pavadinimas
originalo kalba:
La forma dell'acqua
Tema: Detektyvai
Leidykla: Baltos Lankos
Leidimo vieta: Palermo: Sellerio
Leidimo metai: 1999
Vertėjas (-a): Inga Tuliševskaitė
Puslapių: 135
Kodas: ISBN: 9955-429-42-9 
Daugiau informacijos »
 
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 1 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2002-08-13 10:14
sminga
labai jau lengvai tam detektyvui viskas sekasi ir praktiskai jokios itampos nesijaucia... lauki lauki, kol prasides kazkokia rimta intriga, o belaukiant ir knyga pasibaigia..
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Knygų recenzijos

Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą