Knygos
Romanai (1921)
Poezija (613)
Pjesės (35)
Vaikams (140)
Kitos (900)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 13 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twitter

Marlis ir aš: gyvenimas su blogiausiu pasaulyje šunimi

Marlis ir aš: gyvenimas su blogiausiu pasaulyje šunimi Amerikiečių žurnalistas Johnas Groganas visą gyvenimą rašė straipsnius įvairiems leidiniams. Tačiau visame pasaulyje jis išgarsėjo knyga... apie savo šunį – „Marlis ir aš: gyvenimas su blogiausiu pasaulyje šunimi“. Knyga, gimusia iš sielvarto prie Marlio kapo ir tapusia jaudinančia istorija, kurioje save atpažinti galės viso pasaulio šunininkai.

Jaunavedžiai Johnas ir Jenny pradeda bendrą gyvenimą svajonių namuke: jie jauni, įsimylėję vienas kitą ir jų laukiantis gyvenimas žada būti tiesiog nuostabus. Bet... nutarę mokytis atsakomybės už būsimus vaikus, jie įsigyja labradorą Marlį – gelsvos vilnos kamuoliuką, kuris nepaprastai energingai ir neįtikėtinu greičiu ima keisti sutuoktinių gyvenimą. Mielas šuniukas greitai išauga į didžiulį gyvūną, nepasiduodantį dresūrai, paniškai bijantį griaustinio ir ryjantį viską, kas pasitaiko po akimis - nuo auksinės grandinėlės iki... naudotų sauskelnių. Nepaisant problemų, kurių be perstojo kelia, Marlis pelnytai užsitarnauja šeimininkų meilę ir rūpinimąsį. Didžiulis, nepaprastai geraširdis, ištikimas šuo suteikia Johnui ir jo šeimai laimės ir džiaugsmo, o sunkumai, kurių nuolatos kelia šis hiperaktyvus, baisiai besiseiliojantis energijos ir gaurų kamuolys, atrodo nesunkiai įveikiami. Autorius džiaugdamasis ir liūdėdamas, pykdamas ir atleisdamas pasakoja apie savo augintinio nuotykius ir išdaigas, pažįstamas kiekvienam šuns savininkui.

...noriu padėkoti tam keturkojui savo bičiuliui, kuris buvo tikra rakštis subinėj, bet be kurio nebūtų parašyta ši knyga. Manau, jis būtų laimingas sužinojęs, kad jo skola už sudraskytus čiužinius, subraižytas sienas ir prarytus vertingus daiktus dabar tikrai atlyginta su kaupu, – sako autorius. Kartu su juo tai galėtų pasakyti kiekvienas, kurio namuose kada nors gyveno mylimas šuo.

Marlio istorija sugraudino ir prajuokino milijonus viso pasaulio skaitytojų – tų, kurie kada nors turėjo šunį, tų, kurie negali gyventi be šuns ir kurie dar tik svajoja apie augintinį. Jai neliko abejingas ir Holivudas: netrukus pasirodys pagal knygą „Marlis ir aš: gyvenimas su blogiausiu pasaulyje šunimi“ sukurtas kino filmas. Jo režisierius - Davidas Frankelas, sukūręs filmą „Ir velnias dėvi „Prada“. Pagrindiniai vaidmenys atiteko pasaulinio garso žvaigždėms Jennifer Aniston ir Owenui Wilsonui.
2008-06-13
 
Kita informacija
Tema: Romanai
Leidykla: Tyto alba
Leidimo vieta: Vilnius
Leidimo metai: 2008
Vertėjas (-a): Kristina Petrutytė ir Inga Būdvytytė
Puslapių: 364
Kodas: ISBN 978-9986-16-620-7
Daugiau informacijos »
 
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 0
 
Blogas komentaras Rodyti?
2008-06-13 21:27
Aurimas Nov
Apie filmą tai galėjai plačiau ir neužsimint - vis gi knyga yra aukščiau kino.

Bet tik primink man tą knygą įsigyt:))
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-06-13 13:57
371110
gražus ciucia
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Knygų recenzijos

Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą