
Prekyboje pasirodė nauja knygelė „Jėzau, pasitikiu Tavimi“. Tai išsamus leidinys apie Dievo Gailestingumo kultą, Šventąją seserį Faustiną, jos nuodėmklausį, Dievo tarną kunigą Mykolą Sapočką ir Vilniuje prieš dvejus metus konsekruotą Dievo Gailestingumo šventovę, kurioje saugomas malonėmis garsėjantis, originalus Gailestingojo Jėzaus paveikslas, tapytas dailininko E. Kazimierowskio pagal Šventosios Faustinos regėjimus Vilniuje. Jo dėka Vilnius pasaulyje išgarsėjo kaip Dievo Gailestingumo sostinė.
Dievo Gailestingumas – tai ne privilegija ar laimėjimas, krentantis išrinktiesiems. Nėra tokios aklavietės, tokio skausmo, tokio nuopuolio, tokios nuodėmės, iš kurios Jis negalėtų išvaduoti. Žmogiškieji pasmerkimo ir atleidimo, įveikiamų ir neįveikiamų sunkumų kriterijai netenka prasmės visa aprėpiančio Viešpaties Gailestingumo akivaizdoje. Tačiau jo reikia šauktis, jį reikia priimti - suvokti, koks esu žmogiškai ribotas, persunktas pykčio, pagraužtas nuodėmės ir todėl be galo, be galo reikalingas Dievo Gailestingumo. Reikalingas kasdien, džiaugsmo ir liūdesio akimirkomis. Būtina perkelti pasitikėjimo centrą iš savęs, iš žmonių pasaulio į Jėzų, nes tik iš Jo Švč. Širdies į mus trykšta Gailestingumo versmė.
Neatvėrę Kristui savo dvasioje visiško pasitikėjimo vartų, liksime anapus Gailestingumo malonės, nes ji dalijama ne kaip taupi ir sugėdinanti išmalda. Ji seikėjama su begaliniu Išganytojo atsidavimu bei gydančia meile, - nes Dievas yra Meilė, - todėl jos dėka atgauname bei sustipriname savąjį orumą. „Dievo gailestingumo žinia netiesiogiai tampa taip pat ir kiekvieno žmogaus nepakartojamos garbės bei vertės žinia“, - sakė Jonas Paulius II per šv. Faustinos kanonizacijos iškilmes. Deja, daugybė žmonių tuo savo orumu rizikuoja, ieškodami margaplunksnių būrėjų ar stebuklingų piramidžių, užuot atsigręžę į kiekvieną mūsų žingsnį lydintį Gailestingąjį Viešpatį ir iš pačių sielos gelmių tarę: „Jėzau, pasitikiu Tavimi!“
Kardinolas Audrys Juozas Bačkis