Rašyk
Eilės (70928)
Fantastika (2141)
Esė (1679)
Proza (10239)
Vaikams (2450)
Slam (55)
English (1079)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 11 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twitter

Siaubo pasakų konkursas „Pašiurpos“

2018-05-24
Siaubo pasakų konkursas „Pašiurpos“

Dėmesio! Visus, kurių dar neįveikė pastarųjų dienų kaitra, uodai bei būsimų atostogų karštinė, kviečiame sudalyvauti literatūriniame siaubo pasakų konkurse „Pašiurpos“.

Konkurso tikslas – gerai pasilinksminti ir patikrinti, ar Lietuvoje dar liko sugebančių išgąsdinti skaitytojus savo idėjomis, vaizduote bei rašymo gabumais... 

Nors... antra vertus, rašymo gabumais verčiau nudžiuginkite. Pasistenkite kaip reikiant, nes leidykla „Naujas Vardas“ pažadėjo stebėti šį konkursą ir jo geriausius darbus surinkti į nemokamą elektroninę siaubo pasakų knygą. O tie žmonės į savo darbą žiūri LABAI rimtai. 

Taigi, prie reikalo. 

• Konkurso tema: siaubo pasakos.

• Kas gali dalyvauti: visi pageidaujantys, išskyrus konkurso vertinimo komisijos narius.

• Laikas: iki 2018 m. liepos 15 dienos (21:00 val.) Startuojame nuo šio skelbimo pasirodymo datos – taigi, jau DABAR.

 Apimtys: nuo 5000 iki 50 000 ženklų su tarpais. Kiekvienas dalyvaujantis autorius gali atsiųsti ne daugiau dviejų kūrinių.

• Amžiaus cenzas: skaitytojams nuo 16 metų

• Žanras: pasaka.

• Apie ką rašyti: ogi ką tik norite. Kūrinys privalo įbauginti skaitytojus bei vertinimo komisijos narius tiek, kad tie suteiktų jūsų kūriniui kuo aukštesnius balus. Kūrinys neprivalo įtikinti savo realumu (todėl ir buvo pasirinktas pasakos žanras). Darbas privalo būti atliktas prozos pavidalu, lietuvių kalba ir su kuo mažiau rašybos klaidų. Trumpi poezijos intarpai galimi.

 Apie ką NErašyti: labai norėtume, kad konkurso darbai savo turiniu nepažeistų Lietuvos respublikos įstatymų ir nesukeltų karo.

• Papildomi reikalavimai: nepamirškite nurodyti autoriaus vardo/pavardės arba slapyvardžio. Taip pat ir kūrinio pavadinimo.

Kaip pateikti: *doc, *txt arba *odt formato tekstines bylas siųskite adresu aurimazgi@gmail.com, temoje nurodydami „pasakų konkursui – kūrinio pavadinimas“.

 Teisinės pastabos: nusprendęs dalyvauti šiame konkurse, autorius sutinka, kad jo ar jos pateiktas prozos kūrinys nėra plagiatas ir gali būti panaudotas leidyklos „Naujas Vardas“ nekomerciniame elektroniniame leidinyje. Prireikus, elektroninio leidinio gamintojai gali keisti iki 1% kūrinio turinio (taisydami pastebėtas gramatikos bei kalbos klaidas).

• Vertinimo komisiją sudaro interneto svetainės Rašyk.lt nariai: Ieva3003, Lengvai, klimbingupthewalls, Andrėnas ir Aurimaz. Visi kūriniai bus vertinami balais, dešimties balų skalėje.

• Prizinės vietos: pirmųjų trijų vietų nugalėtojai gaus „Pegaso“ knygyno dovanų kuponus knygoms įsigyti, jų kūriniai pateks į leidyklos „Naujas Vardas“ leidžiamą elektroninę knygą.
Aukščiausias 10 vietų užėmę kūriniai gaus rekomendacijas ir šansus patekti į jau minėtą elektroninę knygą, bet nesitikėkite, kad bus taip lengva. Leidykla pasilieka teisę keisti įtraukiamų kūrinių skaičių ar ignoruoti rekomendacijas, išskyrus prizinių vietų nugalėtojus.

• Kita informacija: Konkurso eigą bei su juo susijusią informaciją sekite Facebook grupėje „Lietuvos fantastai ir fantastikos mėgėjai“ bei Rašyk.lt diskusijose >>

O mes, organizatoriai, jau laukiame pirmųjų darbų. Smagaus ir pirmyn!

Daugiau informacijos rasite šiame lankstinuke:
https://drive.google.com/file/d/1gME6wdtcmHsOwlzthvAjw_5rE9F7QTFM/view

Apie šiurpes >> 
 
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti