Rašyk
Eilės (75168)
Fantastika (2211)
Esė (1516)
Proza (10617)
Vaikams (2534)
Slam (50)
English (1159)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 10 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter

Poetų pievelės poetams ir poezijos gerbėjams

2021-05-13
Poetų pievelės poetams ir poezijos gerbėjams
Pavasariškiausia ir poetiškiausia šio pavasario naujiena!

2021 metų gegužės 21 dieną 17:00 valandą Poetų pievelė kviečia į vėl gyvus autorinius poezijos skaitymus VDU Botanikos sodo Poetų pievelėje!
 
Reikalavimai visiems dalyviams
Laikytis nustatytų elgesio taisyklių karantino metu, reikalingų atstumų bei saugos priemonių. Būtinas kaukės dėvėjimas ir privaloma registracija: skaitovams - iš anksto, dalyviams – atvykus į Poetų pievelę.

Priminimas poetams
Kiekvienas Poetų pievelės skaitovas skaito tik savo sukurtą poeziją. Vienam skaitovui skiriama laiko tiek, kiek jo gaunama 60 minučių padalinus iš skaitovų skaičiaus. Esant šiltesniam orui galima atsinešti savo pledus ir pasitiesti ant žolės, laikantis saugaus atstumo. Patartina ir pievų žolelių arbata termose, nesvarbu koks oras. Koks oras bebūtų, poezija skambės.
Įėjimas į renginį

Iš anksto užsiregistravę skaitovai įleidžiami iki 16:55 nemokamai. Skaitovus lydintys asmenys ir visi žiūrovai už įėjimą į Botanikos sodą moka lengvatinę kainą, bet ne anksčiau nei valandą iki renginio pradžios. Vėluojantys skaitovai įsigyja bilietus patys.

Skaitovai registruojami: povilas.venta.kuprys@gmail.com arba telefonu 8 686 10683 iki 2021 gegužės 21 d. 16 valandos.

Informaciniai partneriai: Kauno rašytojai, Maironio lietuvių literatūros muziejus, Kauno menininkų namai / Kaunas Artists\\' House.
Renginio rėmėjai: VDU Botanikos sodas Kaune, Diremta, dizainas reklama spauda, Rokų medelynas "Želdynėlis" Aplinkos projektavimo ir apželdinimo darbai, Pasaulio lietuvių centras, dailininkas poetas Sigitas Orantas-Sausis, Aidos rankų darbo muilas, tautodailininkė Ada Germanavičienė.
Kiti artimiausi planuojami Poetų pievelės renginiai – tradiciškai penktadienį birželio 18 d. 17 val. - ir speciali Poetų pievelė Poezijos pavasaris - liepos 2 d. 17 valandą.

Poetų pievelės idėjos autorius
Povilas Venta Kuprys
 


Poetų pievelė
 
Pradžia: 2021-05-21 17:00
Planavo eiti Sąrašas tuščias, bet gal tu planuoji dalyvauti?
 
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Artėjantys renginiai


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą