Rašyk
Eilės (78077)
Fantastika (2284)
Esė (1538)
Proza (10868)
Vaikams (2684)
Slam (68)
English (1208)
Po polsku (340)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 5 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter

„(Per)Ėjimą“ prisimenant

2005-05-19
„Trys savaitės nepažįstamam mieste: 21 diena atsitiktinių momentinių nuotraukų, susidūrimų su nepažįstama aplinka, pašaliečio pastebėjimų. Lietuvis eseistas, poetas, dramaturgas ir vertėjas Rolandas Rastauskas trumpam stabtelėjo Berlyne, pasinėrė į Vokietijos sostinės kasdienybę ir popieriuje įamžino patirtus įspūdžius. Savo užrašais jis tęsia 2004-aisiais Remigijaus Treigio fotografijomis pradėtą Vokietijos kultūros dienų projektą „21 diena Berlyne“. Žvilgsnį per fotoaparato objektyvą lydi nusakymas žodžiais, literatūrinė pažintis, kurią savo kūrybos vakare „Berlynalijos“ pristato Rolandas Rastauskas.“

Šitaip buvo anonsuojamas Gegužės 13 dieną Klaipėdos paveikslų galerijoje vykęs literatūrinis renginys. Savaitę prieš jį pažįstamų lūpose buvo linksniuojama Rolando Rastausko pavardė. Dauguma tikėjosi, jog šis vakaras bus vienas iš įdomesnių „(Per)Ėjimo“ renginių.

Pirmas įspūdis: užgniaužia kvapą.

Žodžiai sklidę iš RoRa lūpų privertė nusikelti klausytojus į Berlyną ir vaikščioti autoriaus mindžiotu keliu. Įvairiausios smulkmenos kėlė srautą asociacijų, retkarčiais pagaudavau save pačią mintyse klaidžiojančią po Berlyną. Tada susigėsdavau savęs (kokia nedėmesinga klausytoja), bet pakalbėjusi su publika po renginio sužinojau, jog tai yra šalutinis literatūros skaitymų poveikis.

Reziumė – lūkesčiai patenkinti.


 
 
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą