Rašyk
Eilės (73317)
Fantastika (2192)
Esė (1496)
Proza (10357)
Vaikams (2517)
Slam (49)
English (1110)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 9 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twitter

Medikų poezijos pavasario šventė „Kad siela pražystų“

2015-05-25
Medikų poezijos pavasario šventė „Kad siela pražystų“

2015-05-22 14 val. įvyko V. Kudirkos medikų literatų poezijos pavasario šventė, kurioje dalyvavo medikai literatai ir svečiai iš visos Lietuvos.
Susirinkusieji pagerbė šviesios atminties gydytojus rašytojus: Eduardą Selelionį, Filomeną Taunytę, Jokūbą Skliutauską, Benjaminą Vasiliauską. Buvo rodomi filmai apie jų darbą ir gyvenimą. 

Medikai literatai, vadovaujami V. Kudirkos literatų draugijos prezidento (šventės vedančiojo) dr. Algimanto Jasulaičio, skaitė savo kūrybą.
Šventėje dalyvavo Lietuvos rašytojų sąjungos narys, literatūros kritikas, poetas Alfredas Guščius, Lietuvos Nepriklausomųjų rašytojų valdybos pirmininkas, poetas Vladas Buragas, aktorė, Klaipėdos universtiteto doc. Virginija Kochanskytė, kuri skaitė E. Selelionio, B. Vasiliausko eiles. 
Aktorė nepaprastai iškilmingai skaitė dr. A. Jasulaičio ir Alf. Guščiaus poeziją, vėl kerėjo visus savo talentu. Gitara skambino ir savo kūrybos dainas dr. Bernardas Cicėnas iš Vilkaviškio.

Prisiminimais apie rašytojus E. Selelionį ir F. Taunytę dalinosi jų šeimos nariai: dr. Taunytės dukra Diana ir dr. Selelionio žmona Regina. Subtiliai apie šių rašytojų talentus kalbėjo žurnalistė Jadvyga Godunavičienė. Išraiškingai skambėjo dr. R. Lunskienės ir dr. Laisvūnės Petkevičienės, dr. Jono Tertelio kūrybos eilėraščiai.

Lietuvos medikų pavasario 2015 laureate pripažinta dr. Dalia Milukaitė-Buragienė (Kaunas) už poezijos knygos ir kompaktinio disko šalies akliesiems ir silpnaregiams projekto vykdymą (skaitovė ir knygos redaktorė V. Kochanskytė ) „Čiulba volungėlė“. 
Vieta: Vilnius
Pradžia: 2015-05-22 14:00
Planavo eiti
_ ___ karalius saulė wrawr
 

Rašytojai

 
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą