Spalio 19 – gruodžio 7 d. kviečiame į literatūrinius vakarus. Naujausius kūrinius pristatys žinomi Lietuvos poetai ir rašytojai.
Pirmasis vakaras vyks Šiaulių apskrities Povilo Višinskio bibliotekoje (Aušros al. 62, Šiauliai) spalio 19 d. (trečiadienį) 17.30 val. Rašytojos Mari Poisson ir Sara Poisson pristatys bendrai parašytą naujausią romaną „Šabaš“.
Buvusi šiaulietė Mari Poisson šiuo metu gyvena Londone. Į renginį atvyks ir Mažeikių literatų klubo nariai. Vakaro metu ištraukas iš „Šabaš“ skaitys aktorė Nomeda Bėčiūtė.
Tai projekto „22 rašytojai iš arti“, kurį finansuoja Kultūros rėmimo fondas, literatūriniai vakarai. Susitikimai vyks Šiaulių apskrities P. Višinskio viešojoje bibliotekoje ir Radviliškio kultūros centre.