Rašyk
Eilės (75190)
Fantastika (2211)
Esė (1516)
Proza (10617)
Vaikams (2534)
Slam (50)
English (1159)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 12 (3)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter

„Knygų savaitės“ programoje – daugiau nei 50 renginių

2021-02-11
„Knygų savaitės“ programoje – daugiau nei 50 renginių

Dėl karantino į gegužę nukėlus kasmetinę Vilniaus knygų mugę, leidyklos susitarė vasario mėnesį surengti virtualią knygų šventę. „Knygų savaitė“ vyks vasario 22–28 dienomis, jos programoje jau dabar daugiau nei 50 itin laukiamų lietuvių ir užsienio autorių kūrinių pristatymų, žinomų rašytojų, poetų, įvairių sričių ekspertų diskusijų. Programa nuolat pildoma.

„Knygų savaitėje“ naujas ir skaitytojų jau pamėgtas knygas pristatys žinomi lietuvių autoriai: Kristina Sabaliauskaitė, Rimantas Kmita, Tomas Dirgėla, Dovydas Pancerovas, Selemonas Paltanavičius, Ramūnas Bogdanas, Gintaras Grajauskas, Mažvydas Jastramskis, Aurimas Švedas ir daugybė kitų.

Įvairių sričių ekspertai diskutuos apie kitų pasaulinio garso autorių kūrinius – Cz. Miłoszo, H. Clinton, B. Obamos, Y. N. Harario, H. Yanagiharos, J. Brodskio, E. Snowdeno ar N. Krug lietuviškai pasirodžiusias knygas. Diskusijų temų laukas taip pat itin platus – nuo to, kaip kalbėti apie skausmą ir prievartą literatūroje, iki klausimo, kaip humanitarui rasti savo auditoriją arba kaip sudominti skaitytojus grafiniais romanais bei komiksais.

„Knygų savaitėje“ daug dėmesio bus skiriama ir vaikų literatūrai, organizuojami vaikams skirti užsiėmimai, virtualūs susitikimai su mylimais autoriais. Knygų mylėtojus į virtualias literatūros ekskursijas kvies „Neakivaizdinis Vilnius“.

Išsami renginių programa skelbiama interneto svetainėje www.knygusavaite.lt – nuolat pildoma.

Vasario be knygų neįsivaizdavo.

Išsamiau >>„Baltų lankų“ informacija
 
Pradžia: 2021-02-22 00:00
Pabaiga: 2021-02-28
Planavo eiti Sąrašas tuščias, bet gal tu planuoji dalyvauti?
 
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Artėjantys renginiai


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą