Rašyk
Eilės (73361)
Fantastika (2195)
Esė (1496)
Proza (10378)
Vaikams (2516)
Slam (49)
English (1117)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 18 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twitter

Knygos „Lėlės. Nuo koncepcijos iki konstrukcijos“ pristatymas ir kūrimo dirbtuvės

2013-03-27
Knygos „Lėlės. Nuo koncepcijos iki konstrukcijos“ pristatymas ir kūrimo dirbtuvės

Leidykla „Išmintis“ kviečia į Susannos Oroyan knygos „Lėlės. Nuo koncepcijos iki konstrukcijos“ pristatymą ir lėlių kūrimo dirbtuves meno studijoje „Artoteka“. 

Renginio metu meno studijoje „Artoteka“ ne tik susipažinsite su pagrindiniais lėlių kūrimo principais, bet ir stebėsite lėlių kūrimo procesą. Meninių lėlių kūrėja Rūta Elzė Norvilaitė kviečia išbandyti jėgas kūrybinėse dirbtuvėse: „Nors lėlės kūrimo procesas trunka daug valandų, mini dirbtuvėse dalyviai turės galimybę su juo susipažinti – pažaisti, pajausti, kaip jis vyksta.“

Knygoje „Lėlės. Nuo koncepcijos iki konstrukcijos“ S. Oroyan analizuoja lėlių kūrimo principus, apibrėždama lėlių kaip meniškų figūrų vietą tarp kitų kūrinių. Leidinyje detaliai atskleidžiama lėlės kūrimo anatomija, pateikiami techniniai patarimai (skulptūros pagrindai, kostiumo dizainas), aprašomos pagrindinės medžiagos ir jų naudojimo principai. Knygą praturtina daugiau kaip 250 spalvotų fotografijų, atspindinčių 130 profesionalių lėles kuriančių menininkų darbų įvairovę.

Kaip teigia autorinių lėlių kūrėja Jūratė Jasevičienė, „Susannos Oroyan „Lėlės. Nuo koncepcijos iki konstrukcijos“ – viena stipriausių ir išsamiausių pastarųjų dešimtmečių knygų, skirtų kuriantiems lėles. Tai puiki praktinė priemonė tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems lėlininkams.

Knygos autorė pratarmėje teigia, kad knyga skirta tiems, kurie sako: „nežinau, kas tai, bet noriu tai daryti. Parodyk, kaip tai daroma arba parodyk, kaip tai padaryti geriau“. „Ir pati nesu tikra, kas tai, nors užsiimu šia veikla ilgą laiką. Kartais tai, ką kuriu, yra vaizduojamasis menas – abstrakti, realistinė ar impresionistinė figūrinė skulptūra. Kartais – komercinis žaislų dizainas. Kartais – erdvinė iliustracija.“

Pristatymo metu knygą „Lėlės. Nuo koncepcijos iki konstrukcijos“ bus galima įsigyti leidyklos kaina.

Nemokamas renginys vyks meno studijoje „Artoteka“ (Strazdelio g. 1, Vilnius) kovo 28 d. (ketvirtadienį) 18 val. Norintys dalyvauti kviečiami iki kovo 27 d. registruotis el. paštu projektai@mintis.eu. 
Vieta: Vilnius
Pradžia: 2013-03-28 18:00
Planavo eiti Sąrašas tuščias, bet gal tu planuoji dalyvauti?
 
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Artėjantys renginiai


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą