Rašyk
Eilės (73362)
Fantastika (2195)
Esė (1496)
Proza (10378)
Vaikams (2516)
Slam (49)
English (1117)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 18 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twitter

Geriausių Aido Giniočio dainų koncertas Kaune

2013-04-08
Geriausių Aido Giniočio dainų koncertas Kaune

Pavasarišką balandžio dešimtosios vakarą į Kauno „Romuvos“ kino salę  atvyksta „Keistuolių teatro“ aktorius, režisierius, bardas Aidas Giniotis, kuris po gero pusmečio koncertinės pertraukos žada savo gerbėjus pradžiuginti geriausiomis savo dainomis. 

Paklaustas, kas privertė stabtelėti su koncertais, Aidas Giniotis atsakė, jog šiuo metu daug dirba su naujais spektakliais „Keistuolių teatre“, su teatru „Atviras ratas“, įvairiais projektais bei didelę laiko dalį skiria dėstytojaudamas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Tačiau tikėdamasis žiūrovų dėmesio žada padovanoti pavasarišką dovaną Kauno publikai ir laiko patikrintomis, ir naujomis dainomis, kurias dainuoja žinomų poetų eilėmis: S. Neries, J. Aisčio, B. Brazdžionio, E. Mezginaitės, O. Chajamo ir kt. Aidas intriguoja sudainuosiąs keletą dainų rusiškai...

Kūrybiniame didžio bardo vakare balandžio 10 d. 19 val. atvirai ir nuoširdžiai, šmaikščiai ir betarpiškai skambės dainos iš „Keistuolių teatro“ spektaklių, visiems gerai žinomų bardų šlageriai, ir, dar negirdėtos, nebaigtos, bet vertos išgirsti Aido Giniočio autorinės dainos. Juk to praleisti tikrai negalima!?

Bilietus galima įsigyti www.bilietai.lt bei „Romuvos“ kino salėje. Kaina: 22, 27 Lt  
Vieta: Kaunas
Pradžia: 2013-04-10 19:00
Planavo eiti Sąrašas tuščias, bet gal tu planuoji dalyvauti?
 
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Artėjantys renginiai


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą