Rašyk
Eilės (78027)
Fantastika (2303)
Esė (1549)
Proza (10903)
Vaikams (2707)
Slam (72)
English (1198)
Po polsku (368)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 4 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter

Alytaus miesto teatras „Dramaturgų diena“

2018-11-22
Alytaus miesto teatras „Dramaturgų diena“

Apie pagavų tekstą, skaitymus ir laimėtojus.

Alytaus miesto teatre susiburs žodį mylintys ir plunksną valdantys tekstų kūrėjai. Lapkričio 24 dieną klube ŽALIA vyks tradicine tapusi „Dramaturgų diena“.

12 val. rengiamos kūrybinės dirbtuvės su tekstų rašytoja, blogo apie rašymą „(Ne)rašyk“ kūrėja, kūrybinio rašymo kursų lektore ir kuratore  Egle Ramoškaite. Ji kalbės apie tai, kaip rašyti, kad tekstas „kabintų“ ir „vežtų“? E. Ramoškaitė taip pat yra romano paaugliams „Tarp Gyvenimo ir Vilties: tam, kuris supranta“ autorė, save ji vadina „rašytojų padermės tyrinėtoja, bandančia atrasti esminį rašymo geną“.

Norite sužinoti ir patirti daugiau – ateikite. Registruokitės dabar el. paštu asistentas@alytausteatras.lt  Vietų skaičius ribotas.


16 val. klube ŽALIA vyks IV respublikinio dramaturgų konkurso I-III vietos nugalėtojų paskelbimas ir geriausių pjesių skaitymai. Pastariesiems aktyviai rengiasi Alytaus miesto teatro ir Stalo teatro aktoriai. Šis vakaras visuomet sulaukia ypatingo žiūrovų dėmesio. Jo metu tvyro kūrybos ir improvizacijos netikėtumo jausmas, o patys pjesių autoriai neretai prasitaria savo kūrinį išgirdę ir pamatę naujai. 
Vieta: Alytus
Pradžia: 2018-11-24 16:00
Planavo eiti Sąrašas tuščias, bet gal tu planuoji dalyvauti?
 
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą