Rašyk
Eilės (73357)
Fantastika (2195)
Esė (1496)
Proza (10378)
Vaikams (2516)
Slam (49)
English (1117)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 3 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twitter

Adventinis koncertas „Kalėdiniai laiškai"

2008-11-20
Adventinis koncertas „Kalėdiniai laiškai"

Kviečiame Jus į Kazimiero Jakučio (Pagulbio), žinomo verslininko, poeto bei bardo adventinį koncertą „Kalėdiniai laiškai“.

Koncertas vyks penktadienį, lapkričio 21 dieną, 17 valandą Dubingių miestelio karčemoje (Molėtų r.).

 

Padėdamas koncertą atlikėjas kiekvienam klausytojui įteiks po laišką „Iki kūčių nekišk nagučių“. Tiesa, adresatai nebus verčiami laukti Kūčių vakarienės, gautus laiškus, kuriuose slepiasi netikėtumai,  jie galės atplėšti besibaigiant koncertui.

 

„Kalėdos – laiškų rašymo metas. Šios šventės išvakarėse mes visi pasijuntame esantys vaikai. Prisimenu, kaip tėtė Kūčių vakarą atnešdavo eglutę, ir mes, vaikai, su mama ją puošdavom. Paskui sudėdavom žvakutes, prikabindavom obuoliukų, saldainių ir žaislų. Būdavo labai gera.

 

Tuomet perskaitydavom laiškus nuo brangių žmonių, kurie negali dalyvaut Kūčių vakarienėj. Tie laiškai būdavo pilni gerumo, ilgesio ir nebylaus atsiprašymo, kad negali būti kartu šį stebuklingą vakarą. 

 

Kai paaugom, tėtė pamokė, kaip sulankstyt iš popieriaus trikampį laiškutį ir parašius ten nuoširdų palinkėjimą, įteikti draugui. Tokie laiškučiai vadinosi „Iki kūčių nekišk nagučių“. Tai reiškė, kad tokį laišką galima perskaityt tik Kūčių vakarą.  Kalėdine laiškų skaitymo dvasia noriu pasidalinti ir su savo klausytojais“, - sako K.Jakutis.

 

Koncertą atlikėjas pradės Jono Strielkūno eilėraščiui apie laiškus sukurta daina, o baigs Petro Pabarančio – Atakaro eilėms „Laiškas“ sukurtu kūriniu.

 

Dubingiuose pirmą kartą bus atliekamas Kalėdinis kūrinys „Per baltas pasakas“. Jo žodžių autorius – Antanas Miškinis. Pirmą kartą  šį A.Miškinio eilėraštį K. Jakutis perskaitė 1988 metais žurnale „Tarybinė moteris“, o po dvidešimties metų sukūrė jam melodiją.

 

K. Jakučio eiles skaitys aktorius Rimvydas Kalvelis.

 

K. Jakutis visus Jus kviečia pasidalinti savo širdies šiluma ir persismelkti Kalėdų artėjimo nuojauta koncerte Dubingių karčemoje.

 

(Įėjimas nemokamas).

 

 Goda Rudytė
 
Vieta: Molėtai
Pradžia: 2008-11-21 17:00
Planavo eiti Sąrašas tuščias, bet gal tu planuoji dalyvauti?
 
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Artėjantys renginiai


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą