Rašyk
Eilės (75825)
Fantastika (2218)
Esė (1521)
Proza (10680)
Vaikams (2570)
Slam (50)
English (1166)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 16 (3)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter





Apie veikėjus
2013-02-06 16:14
bkt bkt
Tai nėra rimta tema, tiesiog susimąsčiau aš čia apie savo sukurtų veikėjų "kompaniją", ir pamaniau gal įdomu ir kitiems būti pagalvoti, pasidalinti mintim, įspūdžiais apie savo herojų "vakarėlį" :) na juk mylime mes juos, nešiojames mintyse, įdedame darbą į jų kūrimą, detalizavimą, "matome" jų paveikslus. Ar jie visi išeina vienodi, panašūs, ar tai "margas kolektyvas"? kokie jų charakteriai, ar sutartų tarpusavy :)

Čia gal ir ne vertinga diskusija, tačiau verčia susimąstyti apie savo veikėjų kūrimo stereotipus, ydas, neišbaigtumą. Bent jau aš staiga suvokaiu, kad labai jau visi maniškiai panašūs ir tai nėra gerai, juk reikia, kad taptų asmenybėmis ;)
Blogas komentaras Rodyti?
2013-05-01 09:41
Ugniaširdė
Galiu viena pasakyti - visi mano sukurti veikėjai bent šiek tiek panašūs į mane (tai išvaizda, tai elgesiu, tai kai kuriais charakterio bruožais, nutikimais, apmastymais). Manau visų rašytojų veikėjai bent kiek būna panašūs į juos pačius. Tačiau mano veikėjai būna skirtingi. Ir stengiuosi juos padaryti skirtingais. Vieni pikti, kiti angeliukai, treti stiprūs fiziškai, dar kiti - psichologiškai; dar vieni sutrikę, o dar kiti - drąsiai žengiantys gyvenimo keliu. O jei visi mano sukurti veikėjai susitiktų vienam vakarėly... na, manau atsirastų neišskiriamų draugų ir kiltų bent kelios riaušės.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2013-02-07 13:46
Laukinė Obelis
O aš savo veikėjais labai nepasitikiu, todėl kūrinio pabaigoje stengiuosi nužudyti, kad jie kokių kvailysčių neprikrėstų be mano žinios...
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2013-02-07 13:10
Valkas
Diskutuosim apie tai, kaip mes mylim savo veikėjus ir kokie jie yra geri, nes nugi visi nori nenori esam žiaurūs egoistai ir mums visada patinka tai, ką patys sukuriam (t.y. mes patys sau nepaprastai patinkam), tad va dabar pasidalinkim savo savimylos istorijomis.


O jei rimtai, veikėjų mylėti negalima, dėl aukščiau išvardintų priežasčių. Jų reikia nekęsti. Daryti jiems visokias kiaulystes ir elgtis su jais taip, kaip su mumis pačiais elgiasi gyvenimas, t.y. žiauriai nepaprastai gyvuliškai neapkęsti. Tada viskas bus gerai.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2013-02-07 02:22
Laukinė Obelis
O apie ką čia diskutuosim?.. ;)
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2013-02-07 01:48
Aurimaz
Tai kas trukdo padaryti juos asmenybėmis?
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)


 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą