Rašyk
Eilės (77193)
Fantastika (2259)
Esė (1534)
Proza (10802)
Vaikams (2629)
Slam (65)
English (1189)
Po polsku (333)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 4 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter





2004-09-28 13:25
odeta

***

Вспорах рождаеть 89;я истина....
2004-09-22 09:17
odeta

***

Mintys lyg skruzdelės-lipa viena per kitą. Skruzdelės žino kur eiti, ką nešti.Mintys nežino. Gimdo viena kitą, pasitraukia ir atstumia, šokteliį šalį, sklaidosi lyg tie debesys, keičia formą...Stebėk savo mintis, stebėk, kas jas pasėjo, kaip jos dygsta,auga, kaip veša, saldžius ar karčius vaisius brandina, kokiomis spalvomis tavo jausmai jas nudažo. Tapsi įstabiausių dalykų liudininku. Išmoksi nebesijaudinti dėl jų..

''Lyla'' Elena Kurklietytė
2004-09-07 15:12
odeta

***

Ženk ramiai tarp triukšmo ir skubėjimo-atmink, kokia palaimą gali rasti tyloje.Neatsisakydamas savęs,visada,kai tik įmanoma, gerai elkis su kitais žmonėmis.Savo tiesą dėstyk aiškiai ir ramiai. Išklausykkitų,juk net ir kvailys turi savo istoriją.Jeigu bandysi lygintis su kitais,gali pasijusti tuščias,apkars ir gyvenimas,nes visada surasi geresnių bei blogesnių už save,
Tegul tavo laimėjimai ir planai bus Tavo džiaugsmo šaltinis. Savo darbą, kad ir koks jis būtų kuklus , atlik iš širdies; jis yra tikra vertybė kintančiuose likimo vingiuose.
Būk atsargus įgyvendindamas savo sumanimus-pasaulis p[ilnas apgavystės,bet suvok tikrų dorybių prasmę. Daugybė žmonių siekia dorų idealų,visur gyvenime rasi daug heroizmo.
Būk savimi, nesistenk nugalėti jausmų, nebūk ciniškas meilės reikaluose,nes pasaulyje, kupiname nejautrumo ir nusivylimo , ji yra amžina kaip žolė.
Ramiai be nusivylimo,priimk metų naštą,be skausmo ir širdgėlos atsisveikink su jaunyste.Ugdyk sielos tvirtybę,kuri skaudžioje nelaimėje galėtų apginti ir tapti tavo skydu.Nesikankink dėl vaizduotės kūrinių.Didelė baimė ir nerimas dažniausiai kyla iš nuovargio bei vienatvės. Laikykis sveikos disciplinos,bet būk sau švelnus. Esi visatos vaikas, kaip medžiai ir žvaigždės.Neabejok, kad visata yra tokia, kokia turi būti. Savo troškimuoseir darbuose būk taikoje su Dievu.
Ir triukšme, ir gyvenimo sūkury išlaikyk pusiausvyrą.
Būdamas apgaulingas, nuobodus su savo neišsipildžiusiomis  ir išsisklaidžiusiomis svajonėmis, žinok- pasaulis puikus.Būk atidus. Stenkis būti laimings.

Anoniminis tekstas surastas ŠV.Povilo bažnyčioje, Baltimorėje[1692m.]
2004-08-27 09:51
odeta

***

kartais ateina įkvėpimas, norisi parašyti.. žinau ne perlai, bet gyvenimo tikslas  ne garbės siekimas .. norisi pabendrauti , išklausyti nuomoniu, o svarbiausia ir susipažinti su rašančiais...  tai žmonės jautrios sielos ir kitaip vertinantys gyvenimą .


1 2 3 4 5 6
[iš viso: 54]
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą