Rašyk
Eilės (80658)
Fantastika (2490)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2769)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 30 (2)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter





2004-07-30 12:48
Ramybia

***

"..Nezhinau, ar grazhu, nezhinau, ar gerai, kai lakioja dangum dideli aitvarai.Kai tyliajs kaip zhuwis wakarajs suplasnoja dangus kaip sparnais - aitwarajs.Kai bespalwem naktim, kajp didzhiuliajs narai nuplazdens raudoni aitwaraj.Kai gules ezheruos popieriniaj wejdaj, ir i dangu spoksos negywi aitwaraj."
2004-07-25 20:33
Ramybia

***

Juk kiekvieno širdyje
Yra peiliui vieta,
Juk kiekvieno širdyje
Gali peilis būt.


Iš Kiškio Piškio dienoraščio
2004-07-16 00:02
Ramybia

***

bewertes dienos lekia..negaliu pakesjt, ash stengiuos.rugpjuti busiu lajswa..
zhinot, rejkia moket isiklausyt i dajnos zhodzhius, wisada randi tinkamu taj akimirkai..randi ir ausim sukramtai:>gera...
the cranberries...mamontovas.. shiuo metu manyje..zhodzhiaj, mintys irgi.

man geriau..bijau dzhiaugtis.
2004-07-15 02:19
Ramybia

***

35 dienos

Medžių rūkas.
Bėgiuose.

Juodas namas.
Besisukantis ore -
Ledas.
Ore.

- - -

Nuoga.
Pamerkus.
Margi obuoliai.
Kojos.
Rudam vandeny.

Niekados nevažiuoja.
Nieko traukiniai.
Virš manęs -
Draudžiama eiti.

- - -

Tiltai rūke -
Baigiasi.

Labas vakaras.
Labas rytas.



dingo ikwepimas.nors tu ka.nesuprantama.
2004-07-09 01:53
Ramybia

***

ash tiesiog wel, dar karta wiska surashysiu ant lapo...wel..wel rashysiu rashysiu, kol suspausiu kumshty pieshtuka ir drebesiu nuo widinio shalchio...wel man blogaj, tas pats wel...man skaudu, kad ash NIEKAS, kad ash NEREIKALINGA...tiesiog tajp skaudu girdet...zhinau, gal tu nori skaudinti, gal tu nesistengi tajp, bet tau per daug sunku tajp pat kad suprastum mane..bet ar kalta ash? kodel.........zhinaj tawo ishtartas "ishejk" skamba tajp apgajletinaj..jame tiek ryzhto, newiltis ir bajmes..bet tu wisitek reki..reki tuos zhodzhius, kajkuriuos girdzhiu pirma syk..jie uzhsikoncerwuoja manyje, kajp ir tie, kuriuos pasakej priesh kelis metus..bet man nerejx kartot antra syki..ishejsiu.Jej ne ta kliutis - ishejchiau..bet per daug MYLIU taj kas man trugdo palikt namus...

skausmas buwo pamirshtas..lajmes kupinos akys ji uzhmirsho, ishtryne ish sawo pazhistamu..sunkiausia kaj atgajwini tu wel wiska, wis naujajs zhodzhiajs lieji neapykanta, skausma i shirdi...!!!tu nepajausdama palieti giliausia zhajzda manyje...zhinaj kas man swarbu...swarbiausia.

ir ashiu tau...kazhkada pasakysiu...per daug sunku, kad patiketum pasaka..per daug skaudu, kad ishkeltum kowotojos kumshti...egzistuoti lengwiau, bet renkuosi gywenima...tawo deka GYVENU, kad ir kox zhiaurus jis butu..


"..Tu NIEKAs...tu man esi niekas! tu ishwis esi NEREJKALINGA..mums tu esi NIEKAS shiuose namuose..tu NIEKAS!..NIEKAS..niekas..tu esi niekas..NIEKAS..ne zhmogus...NIEKAs.."

      mirtina tyla, aplankyk mane..nepakesiu tu zhodzhiu, to chaoso minchiu..tssss...

    pashauk tyla.. tik nerejkia chaoso...


uzhsirukyt.
2004-06-24 00:03
Ramybia

***

Jausmams

nezhinau...taj tas zhodis, kuri imu dazhnaj kartot..pasimetu tarp Jusu - nezhinau.. neparduodu, neperku ir tuo labiau nesiskolinu ish kitu..absurdishka, nors pawydetina. ir wel Jumis nustot tiket? Nebejaust?xe..bejausmiaj jausmaj..negi tokie buna? nieko werti. Tik padekit susigaudyt juose, siekiu tik wieno - buti neabejinga.


Sielai

Sudiles slenkstis ir lentos shalia,
Sudauzhyto stiklajnio shiurpi dalia,
Lieknu berzheliu vartai priekyj
Ir tas wajzdas istriges aky.

            ***

Pieva...pieva ir daugybe spalwu
Grozhybe!Neaprashoma.
Ju tiek daug daug..melnu lubinu.
Kwepia...trykshta ashara.
Ta trapi piewa ir milijonas garsu
Tu - muzika. Ar grosi shiwakar zhiogajs?
Tylu...zhawingaj tylu.
"Nejau tik chia uzhuodi kajp kwepia dangus?"
Uzhkabino plaukus menulis baugus
"Jis chia kitoks, pernelyg platus..."
"Suprantu."


            ***

Shiandien lashnoja po du,
Brakshteli skalbiniu wirwe - nutruko.
Kajp norechiau pakilti..
Nuskristi gandru.


          ***

Ir neramus uodai suskirdo i shwiesa,
Pro atwira langa, pro ruka - i pirkia.




~*~
Wisus metus swajotos, ishgalwotos, pasiilgtos supynes..ir pagaliau tas jausmas, kaj shasteli ant ju ir pasisupuoji..ilgaj ilgaj supuojiesi..ogh, ishties smagu.Rytas..atsikeli ir skubi atitraukti uzhuolajdas nuo languchiu..mmh..ju net 7:))) kiekwienas slepia paslapti i lauka..kiekwienas wis kitoki wajzda.Pirmas ikwepis ishejus ishsirazhyti, pazhwelgt i kiema..tox pat, nepasikejte..slekstis ir trys lentos - skados.Mochiutes wijoklines geles dar neuzhaugo..dar uzhaugs, lb grazhios jos:) Diena ishsisklejdzhia, o wakare susiklejdzhia..margos tokios, dwieju spalwu - wioletines ir ruzhawos. Ilgaj nesidzhiaugiu, skubu i laukus parneshti salotu lapu ir swogunu lajshku..zhole,net ir wasara rasota.."shmajkshtuole, sushlapinaj kojas!"Pabere rasa ant manes..:)Shypsausi ash ir shypsosis mano widus..dzhiugauja, atrodo daugiau nieko neberejkia tik lekt per laukus..walgis lauke..mmm..tas suzhadintas kwapas..nezhydi dar geles, ir mano "zhiopliukai" dar ne..kwapas piewu..gal taj dobilaj, smilgos? taj jau tikriausiaj..nes wajkshchioju su nosine kishenej ir paraudusiom akim..wasarine, zholine alergija. Bet kas uzhdraus gulet zholej?? Toli manuo wienintele nepakartojama piewa..toli, et kartu atrodo arti..ten tox dangus, tokiu atrodo niekur kitur nera..gulejau, zhiurejau, swajawau:) debeseliaj, ish kuriu ishlipdyti galima tiek daug..ta, ko norejau..kas norejau kad butu chia,dabar..pas mus, tik kokia wiena ar kita diena praplaux tokie debeseliaj, pamojuos ish toli ir nuskubes..pamatyt tik akimirka,sustabdyk tik ja rejktu..o chia geretis walandu walandas duota..tylu, wadinasi tikraj gera. Ezheras..ir dabar jau sugriuwes per zhiema mochiutes ir tetos statytas lieptelis..o wa uzh keliu zhingsniu ir Balchiunu surestas twirtas tiltelis, daug didesnis uzh musu mazhaji..Lauzhas, liepsna, ugnis, shwiesa..medzhiu kwapas, shakeliu trashkesys..medzhiaj..tie du berzheliaj lyg warteliaj prieky namo wedantys , lyg kwiechiantys uzhejti i kiema..abu tokie skirtingi, wienas plonytis ir glezhnas, wejo tampomas, o kitas twirtu kamienu..wiskas chia tajp suderinta, suporuota..net kejsta, wisi tinka wienas kitam..pasijauchiau laukiama chia, kur mane wisi myli..mama kartojo ta pati..tas zhwilgsnis kowajantis uzh mus..uzh musu shiandienine lajme.Musu antrieji namaj - kajmas..gera tokius turet, kur gali bet kada grisht..ir tawes laukia.Wazhiawom namo..pasiilgau ju, pasiilgom wisos..tos betwarkes, kuria tuoj pat rejkia sutwarkyt, seses ishmetytu zhajslu..tik to, atrodytu tik to pasiilgom..jokiu giminiu..jokiu..mes ju neturim..nuo shiol nebeturim ir tiek.Tajp nors ir sunkiau, bet tikiuosi geriau..tikraj geriau:)Mums geriau..
2004-06-09 12:42
Ramybia

***

The only thing you can rely on is that you can't rely on anything..
Don't go and sell your soul for self-esteem!


Don't be plasticine..



Don't forget the way you are
And don't forget to be the way you are
The way you are..
2004-06-03 00:00
Ramybia

***

man rejkia artimu..man rejkia draugu shalia..kodel ash ju negaliu tureti wisuomet shalia? ak..kokie jus nesutalpinami, neparwezhami..kodel tajp..ash jusu dalele pasiimsiu..man rejkia jusu..jus mano tikrieji draugai.
Parsiweshiu majshely smelio, to ikyriaj slystanchio i batus, besiwerzhianchio pro pirshtus, ir tawes Jura, tawes..! tikesiu, kad parsiwezhiau ir tawo mintis, nuraminanchia duzhtanchiu bangu melodija, tawo shwelnu saulelydzhio saules atshwajta..buk, mano dar dar artimesne drauge..
2004-06-02 20:03
Ramybia

***


Shiomis dienomis sapnaj tokie ryshkus..
idomu sapnuoti.:>

stiklinej plaukioja gajwa - wanduo, ypatingaj skanus..
- Pakejtei skoni?
- Shliuksht..


               

Kulniudama radau dar wiena balandzhio plunksna..tik nezhinau kur ji ishskrido..neber.
                                                                                                    \|/ 
                                        (';')
                                  (punk swogunas)
2004-06-01 22:36
Ramybia

***

kokia shwente be balionio..o dar wajku diena!  Gajla, mat jiems balioniu..=/

Smagu, kad mieste saldajniu dawe..lyg tikras mazhas wajkas pasijauchiau:) kajp wajkishka:)))
bet wa ishsidukau, papieshiau su krejdutem ant shaligatwiu, padajnawau, pashuokau ir balionas uzhmirshuo..
..pawydzhiaj nunarinau akis i ta mazhiu su dideliu raudonu balionichku ishkeltoj per pus mahesnej  rankoj ir dar stipriau suspaudzhiau krejdute ir paspringau saldajniu..
         
              mes mazhishkaj mazhi. 



wiskas gerai..ji grizho.
nezhinau kam dekoti..bet ashiu.


1 2 3 4 5 6
[iš viso: 56]
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą