Rašyk
Eilės (78228)
Fantastika (2309)
Esė (1557)
Proza (10919)
Vaikams (2717)
Slam (80)
English (1198)
Po polsku (372)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 6 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter

2011-08-25 10:13
Aruunas

***

Ar yra tekę daryti kažką malonaus, kuo, iš anksto žinai, teks tik labai trumpai naudotis?
2011-08-13 11:48
Aruunas

***

„Gal tiesa, kad ne visiems lemta lėkti dangumi. Jie ateina mūsų paskraidinti ir paleidžia“ (Laukinė Obelis, "Kregždės")
2010-12-23 00:35
Aruunas

Rašome

apie tai kas svarbiausia, kas turi prasmę
2010-07-18 14:11
Aruunas

Gyvenimas tarp rašykų. Pirmieji įspūdžiai

Nemėgstu dienoraščių (savųjų). Niekada jų nerašiau ir artimiausiu metu neketinu rašyti. Bet čia gal kelis žodelius brūkštelsiu. Galbūt todėl, kad jis nepanašus į tikrą dienoraštį. O ir daugelis kolegų rašykų juose talpina toli gražu ne dienoraštinius tekstus. Be to, norisi kažką parašyti, o rimtesnis kūrinys kasdien negimsta. Apie ką aš galėčiau parašyti? Ogi apie tą patį rašyką. Apie tai, kaip man, vos prieš porą savaičių įsijungusiam į jo gretas, sekasi, kokios mintys ir pastebėjimai kyla.

Taigi, jeigu rašyką reikėtų pavadinti vienu žodžiu, pasirinkčiau žodį „azartiškas“. Labai gali būti, kad jis toks atrodo tik svetainės naujokams. Bet nesvarbu, vėlesniuose dienoraščio puslapiuose galėsiu šį žodį pakeisti. Va, nuo mano debesėlio jau dingo raidelė „N“ ir dabar atrodau rimtesnis, šiek tiek palypėjęs rašyko narys. Krebžda noras dar kaip nors tą ženkliuką pakeisti. Niekur neradau informacijos koks narys laikomas „aktyviu“, kada gi iš po debesėlio išlenda saulutė?

Visai smagiai čia gyvenimas vyksta. Įdedi kūrinuką, lauki komentarų, pastebėjimų, įvertinimų. Gera kai jų sulauki, beprotiškai malonu šiltesnį žodį išgirsti. O ir išsami kritika, kurią kai kurie nariai (dažniausiai ilgesnį laiką čia esantys) sugeba tikrai rimtą parašyti, visada vertinga rimtai į kūrybą žiūrinčiam žmogui. Kai nieko nesukurpi pats, nagrinėji kitų tekstus, ties kuriais jau vėl gali pasireikšti pats, sužinoti kitų nuomones, kažką pritaikyti sau. Visu tuo rašykas ganėtinai gyvas organizmas. Įdomu stebėti net ir įsiplieskiančius ginčus, apsižodžiavimus. Juk už kiekvieno įgnybimo, įdrėskimo, papjovimo atskiras autorius pasikavojęs slypi. Tiesiog jauti kaip gyvenimas čia per visus plyšius trykšta...

Vengdamas susikurti perversmininko įvaizdį, kokiu jau pradeda tapti kurį laiką rašyko sienas atkakliai daužantis Auga Viskas, pasakysiu, kad tai kaip veikia rašykas man patinka, sistema nėra bloga. Bene pagrindinis man akis badantis trūkumas, kurį jau spėjau pastebėti, yra tai, kad kai kurie kūriniai nesulaukia pakankamo kitų narių dėmesio. T.y. už juos nebalsuoja pakankamas balso teisę turinčių narių skaičius. O juk žmonės juos čia tam ir deda, kad sulauktų įvertinimo. Ir turint minty, kad autoriui pakeisti savo statusą arba kūriniui patekti tarp geriausių būtinas tam tikras balsuotojų skaičius, tai atrodo nelogiška (arba spraga taisyklėse). Manau, būtų gražiau ir teisingiau, jeigu kiekvienas, turintis balsavimo teisę, kartu su ja prisiimtų ir įsipareigojimą per tam tikrą laiką atlikti būtiną vertinimų kiekį (spėju, kad tokio reikalavimo šiuo metu nėra). Tokiu būdu neliktų „nuskriaustų“ kūrinių. Jeigu jau reikalaujama, kad kūrinys gautų 3 ar tai 4 įvertinimus, tai kiekvienam kūriniui jie ir privalo būti duoti. Auga Viskas, gal galėtum šį mano siūlymą įtraukti į perversmininkų reikalavimų sąrašą? :)
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą