Ar tik kazkas nesumaise tetulių?..:DDD Juodam kambary kates gali ir visai nebuti:P Eilius paveikus-del ją ir vargstu dabar:DDD
:)Džekutis dar paatostogaus, vat:P
:)Džekutis vis dar atostogauja ir protarpiais mąsto (protarpiai pasitaiko, kai lyja lietus, trenkia saulės smūgius arba atsitinka ar ištinka stabus. Visi tie dalykai yra labai geri, nes leidžia pamąstyti apie tai, kaip sunku būti pakantiems vieni kitiems ir mylėti vieni kitus, kad ir kokie bebūtume, bet kai kokia varnosia ar varnosius, ar, dapustim, koks kitas paukštinius padarus, lėkdamas teškia netoli Džiakučia, nelauktai ir netikėtai visi mąstymai išgaruoja iš pakaušinių požemių ir Džiakučia kišenės iškart prisipildo akmenų...Niu javna, vaikai, prisiekiu - Džiakutis nė nenutuokia iš kur jie ten atsiranda..gali būti, kad Džiakučia kišenės jaunystėje susikryžmino su kokiu norintai netinkamu veislei padaru ir dabar jos vis gimdo to kryžminimosi..a..e..apsivaisinimo..a..nu kažkas panašiai ir tipo su tipo, ir dėl tą vis randasi tie baisūs akmeniniai vaikai Džiakučia kišenėlėse...Bet javna ir tikrai jis dėl tą yra visajaus nekaltas, tikrai tikrai čia bus tas nelemtas atvejus, kai kalta aplinka. Ir tikrai žinokit, vaikai, Džiakutis niekada nė vieno iš tų akmenų į nieką nepaleido.., paprasčiausiai reikia kaip norint prardyti kišeniukę (o kad tai pavyktų, reikia nešioti..tipo dėvėti palaikius drabužius) ir kai praardai, tada jau pamaži pamaži vieną po kito juos išmėtoji ant keliaus be jokio nuostuoliaus aplinkiniams...Nu va, čia buva jus visus giliai mylintis Džiakutis iš vasaros ganykl..a..e..stovyklų, - mūūūūūūū..a..e.. -MUA***
:)Niu va - Džiakučia pasimakalava biškia ir vėl in ostogas, vat:)))*
Kai Džiakutis atostogauna, tai negali kalbėti, nedaužinėkit langų, vaikigaliai, bo perduosiu mentaliteui, vat:DDD
Kokios čia ostogos, jeigut iš rašykų neišlįst per dienas, nu..???
Teip nebus, bet kartais atesiu, bernuž. and merguž. ateisiu - taip bus, bet tik kartais, labai labai retkartais..gal niekada:P:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Džekutis atostogaus laimingai ir labai ilgai, to ir jums linkiu, mua*:)))
Visos mano letenos jau ant atostogų, va jums rašykai:PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP PPPPPPPPPPPPPPP:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDD********************************:DDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDD (paskutiniosios D, kur po žvaigždučių, tai jau asmeniškai Žuzu..nu keletą gali Rivčikai perleisti, ma negaila:DXD
:)Gal pokaičiauš pamiegoč..ko tai miegš jam..ryte labai anksti prabudau, šakes, noriu miega kaip ciūcius, o vistiek prabundu..kas čia par barerius toks būt, gal kas žina.., bet kas čia žinos, visi vaikai..:DDD
:)Džekutis nesiruošia žaisti jūsų kvailų žaidimų, o aš nesiruošiu niekam atverinėti savo sielos, nesulauksit:PPP Džekutis šen, Džekuti ten, nai Džekuti - nusirenk viešai:DDDDDDDDDDD - atrakcijų pasiilgot?? Špygą jums, o ne atrakcijas, normalūs žmonės nereikalauja visus reikalus atlikinėti viešumoje:DDD Kartą bandžiau atverti sielą - ištėškėt už borto, kaip nereikalingą balastą, jeigu jums karūnos neleidžia ateiti ir pasikalbėti (nusirengti:DD) neviešai, turėkitės sau savo spindesius ir savo karūnas, ma su tokiais nepakeliui, ant savo deniaus aš galiu vaikščioti basa ir skarmaluota, ir nesijaučiu nuo to blogiau, o jeigu kas jaučiasi, tegul pasiieško kitų krantinių:DDD, O širdis..širdis pakaukia ir ..užkimsta:DDDDDDDXD, geriau jau vienąkart pakauks, negu visą likusį gyvenimą:DDDDDDDDDDDDDDDD, O gyvenimas juk yra toks gražus ir..- aš galiu priimti kiekvieną: ir karalių, ir elgetą, bet stovintį ar einantį veidu į mane, o ne nugara. Niekas neprivers Džekučia elgtis taip, kaip jis nenori, niekas neįkalbės atverinėti sielos tam, kurio paties siela tabu ir užrakinta. I Š G R A U Ž K I T: P:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nesikniskit per daug prie Džekučia, bo jis tikrai dirba:)))
1 ---
6 ---
12 ---
18 ---
23 24 25 26 27 ---
30 ---
36 ---
42 ---
48 49[iš viso:
483]