Sakoma, Advento laikotarpiu derėtų atsisakyti to, ką labiausiai mėgstam. Dauguma atsisako mėsos, kiti - cigarečių ar gero vyno taurės. Aš atsisakiau mandarinų. Ištvėriau beveik parą, bet kaip godžiai aš juos ryjau sekantį rytą. Tokie jie skanūs buvo po tokio didelio susilaikymo.
2009-12-28 22:11
Kaip musulmonai per ramadaną tiek iškenčia?Kaip žydai iki šabo iškenčia ,nugis penkias su puse paros?O čia tik per Kūčias tereikėjo.Seksualumas gi Jūsų aber Gliuk!Laimingas Jūs žmogus,šypt:)
2009-12-24 12:35
Linkiu daug mandarinų 2010-aisiais, - gali užsiaugint kambary, kaip vazoninę gėlę - esu mačius:)