Rašyk
Eilės (74601)
Fantastika (2212)
Esė (1505)
Proza (10550)
Vaikams (2526)
Slam (50)
English (1136)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 5 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterKovo 15 - 21 dienomis buvo parašyti 27 prozos darbai (arba tiek jų liko po iškuolinimo ir perkėlimo į kitus skyrelius)

Po darbais buvo parašyta vidutiniškai 5,3 komentaro. tai skaičius beveik lygus praeitai statistikai, turi 0.3 komentaro padidėjimą. Rodos rimstant aistroms, rimsta ir komentarai.

Vidutinis darbų įvertinimas buvo 3,1. vėlgi skaičius beveik identiškai praėjusiam skaičiavimui. Vėl liko iš vis neįvertintų darbų, šį kartą tokių buvo 4.

Vienuolika darbų buvo įvertinta 3 arba daugiau balų. komentarų kiekis po jai buvo 6,2, vėl didesnis už vidurkį, tiesa penki lygiai vieneto sulaukę darbai sulaukė taip pat 6.2 komentaro.

Po praėjusios statistikos paskelbimo kilo idėja įvertnti komentarų kokybę ir tai galite padaryti tik jūs, mieli dienoraščio skaitytojai. Labai kviečiu išreikšti nuomonę apie komentarų kokybę, naudingumą.


2010-03-22 11:51
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Blogas komentaras Rodyti?
2011-01-09 21:40
Šnekorius
Nuo svetainės gyvenimo esu ganėtinai atitolęs, tad ne ką ir žinau, tačiau MInčiai apie tokios statistikos pateikimą labai pritariu.KOmentarų kokybė, - visuomet bus pagrindinis ir vargu ar išgydomas galvos skausmas. Objektyvūs ir profesionalūs komentarai (literatūrinių svetainių atžvilgiu) - utopinė vizija. Siekimas, kad visi kritikai, administratoriai bei skaitytojai tą patį kūrinį vertintų vienodai yra neįmanomas net prie geriausių norų, nes kiekvienas skaitantysis turi savo individualų meninį skonį. Kažkada esu sakęs, bet pasikartosiu ir čia. Didžiausia blogybė su kurią turėtų kovoti rašykai ir jų administracija, tai memotyvuojamas (nesiteikiant parašyti jokio komentaro) kūrinių kuolinimas, kaip ir vertinimas penkiais balais.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-04-07 21:40
Irena Regina Merkienė
Dauguma komentarų - emocijų išlydis. Žinoma, smagu, kai giria, nemalonu, kai peikia, bet ir vėl viskas jausmų lygmenyje. Pasigendu dalykinių komentarų, kurie padėtų tobulėti tiek rašykams, tiek jų kūrybos skaitytojams. Nedaug tokių, kurie nurodo taisytinas vietas. Mažai kas pastebi  rimo, ritmo, kirčiavimo ar kalbos klaidas, konceptualius dalykus - dar mažiau. Rašyk.lt garbės nedaro  autorių susišaudymai su kritikais ir kritikų metamas nesantaikos obuolys - menkai motyvuoti ar net visai be komentarų, vertinimai.Jų nusipelno ir penkiomis žvaigždutėmis pažymėti kūriniai. Svajonė - kas savaitę  pateikta bent kelių pačių geriausių kūrinių nuosekli analizė. O apskritai Rašyk.lt savo misiją atlieka ir tuo reikia džiaugtis. Belieka palinkėti mums  visiems  daugiau kantrybės, pakantumo ir geranoriško supratimo.Juk  visiems skauda, kai bitė gelia, nors ji ir saldų medų neša.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-04-02 18:59
begemotas_
dingusiųjų paieška...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-03-22 22:34
Dvasių Vedlė
Ne visi spėja su dienom (bakst bakst į save), bet geriau vėliau negu niekada, ane?
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2010-03-22 11:54
Garso Bangos
Atleiskit už klaidas ;)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą