Bičiulis ška klausė: „Sara, o koks tavo požiūris į mirtį ir gyvenimą ar negyvenimą po jos?“
Atsakiau: „Nieko tikro nežinau apie tai. Todėl, kad paveldėjau įvairius mitus ir religijas, kurios turi skirtingas vizijas apie tai, kas įvyksta mirties akimirką ar kas vyksta po mirties... Klausiu savęs: kodėl turėčiau pasirinkti vieną iš tų vizijų, užuot pasirinkusi jas visas arba nė vienos iš jų? Štai tame klausime ir apsistojau. Nemanau, kad prasmingiau į jį atsakiinėti, užuot nuolankiai čia apsistojus“...
2008-06-30 16:24
O, nuostabiausias Montyte, berniuk mylimiausias:)*
2008-06-30 15:29
Amfora visada džiaugiasi kai tampa Monte:P Nėra niekuo nuostabiau kaip juo būti, nuostabiausia Fiokla;)
2008-06-30 15:18
O užtai Amfora yra Montė:DDD
2008-06-30 15:13
Šiais ir kitais atvejais:) Liau:)
2008-06-30 15:12
Sara byški Fiokla, šiaip net ne byškį, o daug Sara yra Fiokla, dažnai net pagalvoju, kad po tuo Sara sėdi tikra Fiokla:) O būtų smagu:)
2008-06-30 08:55
Žodis "išsireiškimai" šiuo atveju yra kalbos kultūros klaida:)
Ar Sara nori ir kaip ji nori būti sudeginta ir išbarstyta? Sara norėtų išgaruoti, tiesą sakant. Tačiau suvokdama, kad išgaruoti jai vargiai lemta, ji renkasi būti sudeginta, juolab, kad tai jau yra tradicija pagal motinos linija. Sara yra pasmerkta formai, jei gali, ji renkasi vieną iš formų, tačiau nereiškia, kad ji sąmoningai tos formos geidžia, užuot suvokusi, kad kartais ji norėtų neturėti nieko bendra su forma - abiem atvejais: kai Sara renkasi formą arba kai forma renkasi Sarą.
2008-06-30 03:20
"įsikurti klausimo šerdyje":P - išsireiškimai kaip garbios bobutės prieš teliką:P
2008-06-30 03:20
aš atsakysiu į klausimą Sarai užduotą - tai bus melo, kad ji neturi vizijos, demaskavimas. Sara nori būti sudeginta, o jos pelenai - išbarstyti velniai žino kur, gal virš Baltijos, o gal Afrikoj, gal gimtinėj. Manau, išvados aiškios:)
2008-06-29 19:26
Mano valia - įsikurti klausimo šerdyje. Arba Formos, kurios neaprėpiu ir kurios galbūt ilgiuos, šerdyje. Galbūt kada nors paaiškės, kad pasirinkdama tai, ko neaprėpiu, išlošiau daugia nei būčiau pasirinkusi aprėpiama. Kas žino? Kitas klausimas: ar pasirinkau tai, kas neaprėpiama? O gal Tai, Kas Neaprėpiama, mane pasirinko, ir tai tebuvo tikrasis, pirminis nuolankumas, iš kurio išplaukė visi kiti, kuriuos aš atmečiau kentėdama. Galbūt ateis laikas, kai galėsiu sau tarti: galėjau dėl to nekentėti, galėjau tai atmesti su kokia nors aistra, džiaugsmu. Galėjau degti, užuot mirusi.
2008-06-29 19:17
manau, kokią vizijąč pasirinksi, tokia ji ir bus. nes mirus lieka tik valia. anyway... life's bitch and then you die...
2008-06-29 19:11
Aha, ška klausimas labai primena klausimą "kuo būsi užaugęs", kuris užduodamas vaikams:))
2008-06-29 19:01
aš tai po mirties būsiu lietus.
|
|
|