Rašyk
Eilės (78131)
Fantastika (2307)
Esė (1553)
Proza (10911)
Vaikams (2714)
Slam (73)
English (1198)
Po polsku (370)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 13 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook TwitterKą daryt reikės, kai/jei neteksiu darbo? Visi aplink tik gūžčioja, žvalgosi... "Nu ką ką, eisi kasininke į maximą...".
O aš kasininke nenoriu, nesugebėčiau. Tokį darbą gali dirbt tik ištvermingi žmonės, stiprūs, kantrūs. Aš tiesiog nenusėdėčiau vienoj vietoj...
"Kur tu dėtumeis, jei tik ten reikalingi darbuotojai". Netikiu, nejaugi taip blogai. Žinoma, kvalifikuoti ir mokyti žmonės visada ras kur nutūpt, turintis žinių (ir iškalbos) žmogus tikrai neliks be darbo... O ką aš galėčiau pasiūlyt darbdaviui?
"Aš tau sakiau dieniniam mokytis, o tu ką padarei? Darbo jai mat reikia." Na taip, mokslai juk kainuoja, reikėjo gi kažkaip išsisukt, tai aš šeštadieniais..."Reikėjo mokytis, ką 12 metų mokykloj veikei? Reikėjo galvot apie ateitį, mokytis tik gerai, nereikėtų mokėt už mokslą". Taip, tamsta teisus, negalvojau. Galvojau kitaip, bet jau per vėlu. Dabar aš ir dirbu ir mokaus, tik atsakykite man, ką daryt kai/jei neteksiu darbo?? Birža? O gal užsiimt kūryba, bet kam tokiais laikais jos reikia.
Bet visada yra išeitis, visada...
Žodžiu, šypsokimės, kaip bebūtų, šypsenos niekas atimt negali.


2009-01-12 13:11
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą