Rašyk
Eilės (79422)
Fantastika (2352)
Esė (1606)
Proza (11111)
Vaikams (2743)
Slam (86)
English (1209)
Po polsku (380)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 12 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Siandien gerai sunervinau motushe, kai paprasiau, kad nupirktu,
'duonos, bet kad butu kaip bulka' ahahahaha.

Poto V isprovokavo, tai prisiminiau, svarbu dalyka.
Ketvirtadieniais pries seriala LOST, kuri keistai pamegau, buna laida 'emigrantai' ir poto, kai tik jie baigiasi, there's this tiny GAP, kurios metu vyksta jegos loshimas, taigi, jei nuskambejus nelaime pranasaujantiem 'Jegos losimo' akordam, this very moment, kai tuoj pasirodys vinjete, as nespeju perjungt kanalo, kad neisvysciau Laimutes Kybartienes prie bugno I'M A ONE LUCKY BASTARD!
Nes, gink die, jeigu nespeju, that's like 7 years of bad luck. And I mean it.

Dar labai megstu, kai Alice is the discreet charm of the bourgeoisie, pries sveciams sedant uzh stalo sako: 'galit sesti kur norit: brangusis tu sesk cia, rafaeli, jus cia ir t.t.'

Isvis kartais taip pasisuka sharai, vakar va jauciausi tokia pavrgus nuejau gult, o man po galva ratais sukasi trikampis su Lorcos, Bunuelio ir Dali veidais, su ryskiom raidem TRIUMVIRATAS. Ir duodasi, duodasi. Poto pabudau nakti, nes susapnavau vaiduokliu. Cia jaucius kaltas LNK anonsas ahahaha kur nauja suda su jenifer Love-Hewit reklamina.


2008-01-11 20:41
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-11 20:55
Svetlana Ryžikova
oj blet klaida padariau!!! I'm one UNLUCKY bastard:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-01-11 20:52
__________________________________________________
'emigrantai' ir poto, kai tik jie baigiasi, there's this tiny GAP, kurios metu vyksta jegos loshimas,:)))
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą