"...nesuprastas... nesuprastas...." - kaip votis galvoje sukasi mintis. Imčiau ir pasakyčiau KAS aš , KOKS aš...! Bet ne!!! Išjuoks, pasibjaurės, nesupras, išvadins nesveiku ar iškrypusiu, pareikalaus skyrybų, kels sąlygas. Visame kame matys tik sadistą ar vergą.
...Kokios jos keistos. Nori turėti jas dievinantį vyrą, bet nesuvokia, kad jį jau turi. Nori išvengti rutinos, bet neįsileidžia nieko, kas padėtų ją suardyti...
(iš kūrinio "Užrakintos moters svajos")


Teta_Santa
