Pradžia
Rašyk
Knygos
Rašytojai
Tekstai
Dienoraščiai
Įvykiai
Diskusijos
Rašyk
Eilės
(80653)
Fantastika
(2488)
Scenarijai
(672)
Esė
(1645)
Proza
(11223)
Šiukšlių Dėžė
(22581)
Vaikams
(2768)
Slam
(92)
English
(1223)
По-русски
(1705)
Po polsku
(384)
Konkursas
(27)
Paraštės Metai
(76)
Iš viso:
125528
Naujas kūrinys
Čia galite publikuoti savo naują kūrinį.
Vartotojams
Jūs esate:
svečias
Dabar naršo:
27 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti
Pamiršote slaptažodį?
Registracija
Kita
Apie rašyk
Pagalba
Naujienos
Autoriai
(13385)
Rašytojai
Apklausos
Fotogalerija
Mūšiai
Nuorodos
Dienoraštis
»
Teta_Santa
»
***
Teta_Santa
0
Patiko!
...jei jau ką nors rašai, tai vildamasis, kad kada nors tai bus perskaityta. Jei bus skaitoma, tikiesi atgarsio. Jei rašai, be vilties būti skaitomam, tuomet galima rašyti mintyse, tik ar tiek daug sutalpinsi visko?....
2012-11-19 12:10
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Meniu
Naujausi
Papildyti
Apie autorių
Autoriaus dienoraštis
RSS