Pradžia
Rašyk
Knygos
Rašytojai
Tekstai
Dienoraščiai
Įvykiai
Diskusijos
Rašyk
Eilės
(80656)
Fantastika
(2489)
Scenarijai
(672)
Esė
(1645)
Proza
(11223)
Šiukšlių Dėžė
(22582)
Vaikams
(2769)
Slam
(92)
English
(1223)
По-русски
(1705)
Po polsku
(384)
Konkursas
(27)
Paraštės Metai
(76)
Iš viso:
125522
Naujas kūrinys
Čia galite publikuoti savo naują kūrinį.
Vartotojams
Jūs esate:
svečias
Dabar naršo:
57 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti
Pamiršote slaptažodį?
Registracija
Kita
Apie rašyk
Pagalba
Naujienos
Autoriai
(13385)
Rašytojai
Apklausos
Fotogalerija
Mūšiai
Nuorodos
Dienoraštis
»
Nemu ne lik
»
***
Nemu ne lik
1
Patiko!
o aš jaučiuosi migla. tokia beribe, vėjų plaiktoma migla
nei pajusi nei suprasi
nieko tvirto, nieko tikra
2011-02-22 21:21
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Blogas komentaras
Rodyti?
2011-02-22 22:09
Nemu ne lik
Taip šalta čia, kaip šalta
ir giržda sniegas giržda čia po kojom –
įsimetu mintis į skverną palto
einu mintydamas einu į tolių tolį.
Einu per visą žiemgraužą į niekur,
einu, o kelias baltas baltas –
apsimetu , kad nebylys, pučiu į orą
save ar sielos kvapą kartų...
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Blogas komentaras
Rodyti?
2011-02-22 21:38
latentic
nieko tvirta, nieko tikra
nei pajusi, nei suprasi
aš jaučiuosi žiemgraužiu -
luotelyje dangum,
žemėje sniegu iriuosi
kai aplink netikruma...
:)
nepykit už improvizaciją..
Įvertinkite komentarą:
Geras
Blogas
Meniu
Naujausi
Papildyti
Apie autorių
Autoriaus dienoraštis
RSS