Rašyk
Eilės (80581)
Fantastika (2468)
Esė (1641)
Proza (11215)
Vaikams (2768)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 15 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
kaip sunervino mane. taip taip taip SUNERVINO.
AS NUKOPIJAVAU MADONNA?
ne nu byby, pakviesiu kucinska kad po langu padainuotu.
kosmaras guobu gatveje. Vaikeli, jau jei butum salia pisciau i galva. nesamoningai kopijuot John'a updike'a ar sylvia plath o juo labiau karaliu Lorca tai suprantama, bet madona?!
ARE U OUT OF YOUR FUCKIN' MIND?! mano intelektas tikrai aukstesnis uz motherfuckin' gejaus dirbancio aukstakulniu skyriui, kad susitaupyt pinigu ant savo ikonos konco. Ble negaliu. Ir zinau suprantu kad tau kokia 16 metu, kad megsti madonna, skaitai zurnalus, bet vistiek suerzino ble, negaliu.
Gaila, kad kartais kai pakvieciu zmones i svao vaizduote, jie nixuja nesupranta, nes gal yra yprate prie dvimpenkmecio turgaus maikiu su"merilyn manson". jeez. as vis perdaug tikiuosi is publikos. neidomu. nuobodu.


2007-04-30 19:53
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Blogas komentaras Rodyti?
2007-05-01 13:41
Satchmo patarėjas
geez*
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2007-04-30 23:10
shamanicon
O gal vis tikiesi iš publikos liaupsių? Gal tai yra per daug?:) Beje, homoseksualių žmonių intelekto vidurkis lyginant su heteroseksualiais yra aukštesnis.:) Čia tarp kitko, kai saka.:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą