Rašyk
Eilės (80656)
Fantastika (2489)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2769)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 145 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







plet. grįžau. tipo užpuolė, kad sudalyvaučiau batle, nes tipo zjbys kartais parašau ir tipo sudalyvauk, nes negarbinga kitaip.

nu gerai, galvoju. pradėjau darbe rašyt, parašiau du sakinius, atvarė šefas. nu nudirbau jam kažką, neliko laiko, galvoju, namie pabaigsiu vakare.

jo, plet. užgėriau kažkokią proga, nepamenu kokia, dabar visas apgirts rašau tą mėšlą. nu plet. net gėda. bet juk negarbinga nedalyvaut. nu pfak.

mes laimėsim, jo. ar kaip ten.


2006-09-05 22:57
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Blogas komentaras Rodyti?
2006-09-06 10:52
Č
Č
o aš apskritai apie Alių, kuris nenorėjo nusivilkt marškinėlių, parašiau "P
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-09-05 23:03
antanelis
nu plet. kur dėt batlą? tema apie supynes pasirodo. rašiau apie žiguliuką.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą