lyja lyja lyja.... vis lyja. ir nuplauna kas neturetu buti shirdeleje. atgaivina taip labai. ir sushalti neleidzia. ish dangau mazyciai lasheliukai sugriebia daugybe svajoniu, tokiu nej pukuotu, nej vanile kvepianciu,tiesiog tokiu paprastu,kad jas norisi apkabinti. bet ne, nevalia liesti to kas shventa. tik kartais ,kaj jos jau snadzia apsuptos shvelnaus gelsvo ruko, perbrakiu jas mazuoju pirsteliu ir shvelniai nushypsau. suvalgau pienishko shokolado gabaleli ir gurgsteliu arbatos. paprastos paprastos.
dazniausiai mano skruostai nusidazo raudoniu. ir uzhsnustu....


Chiquitita




