2005-06-05 11:02
Luko Devitos scenariju, berods yra pavadinimu "Holografinis katinas" :) žvyrius geras, o cemento pagailėta...
2005-06-05 10:48
gražių žodelių pritrupinai...toks linksmas žvirbliadienis:)Tik tas 'kūrybinis" man kaip iš protokolo...jau gal geriau "žodžius iš ragaišio" ar dar geriau kaip...
2005-06-05 10:41
Dėkui Mutai už pastebėjimą, reikėjo mėgaudamasis, kas turit galimybę pataisykit, būsiu dėkingas
2005-06-05 10:34
mėgaudamas ar mėgaudamasis?