Rašyk
Eilės (73353)
Fantastika (2195)
Esė (1496)
Proza (10378)
Vaikams (2516)
Slam (49)
English (1117)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 15 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterEkranas „Karčiamoje“prie Šatrijos kalno, dėmesį prikaustė labai daug lankytojų. Jų prisirinko gausiai, buvo užimti visi stalai, -teko papildyti  vietom stačiomis ar sėdomis ant grindų, -toks didelis dėmesys buvo XX amžiaus, penkto dešimtmečio Lietuvos istorijai. Kampe, su gerbėjais,  įsitaisė mėgėjas istorikas Liudviks Mažius, X premjieras Andrius -Andrėja Papandrėja, Atsargos generolė Rasytė, ir kiti buvę oficialūs asmenys iš kadencijai pasibaigusio Lietuvos Generalinio štabo. Jie buvo paleist į atsargą su perspektyva atstovauti Lietuvos interesams Briuselyje- Euro parlamentarais. Šiandieną jie  tikėjosi neišvykti tuščiomis, -tikėjosi išgirsti  ir pamatyti paslapčių, kurios sukels sensaciją ne tik Lietuvoje, Jėruzalėje ir Europoje, -bet ir visame Pasaulyje. Kol kas, jie  turėjo iškreiptą informaciją. Informacija kuri buvo neatsakingai paskleista iš  “žalių“ neapsiplunksnavusių, garbės ir populiarumo  siekiančių asmenų; Remigos  Simaškos, Marješo  Jvaškėviči,  Rūtos Vaganės- Vištos  strimelės galva ir kitų Petrapilio chirurgo-Kibeno Peno   NKVD ir KGB   XX amžiaus  istorijos  klastotojų- „Trolių“ kurie nepailsdami skleidžia melą per „Sputniko“ ruporus. Šturmanas  prieš 11 metų perspėjo Lietuvą apie kylanti  radiologinio-hibridinio karo pavojus. Šturmanas Geležėlė su Lietuvos Generalinu štabu, per paskutinį dešimtmetį neblogai pasidarbavo, - Lietuvą „paskiepijo“. Skiepai buvo veiksmingi ir  šiandieną galima didžiuotis atsparumu užsienio ir vietinių istorikų -apsišaukėlių  propagandai. Stebėkim Gerbiamieji ekraną, - kol kas tai ne spaudai, -diskusijas paliekam LRT, LNK, Lietuvos Ryto, Tele-3, Rašyk lt.  ir kitų moderatorių sąžinei.
.      Šturmanas Geležėlė sėdėjo atsilošęs, - išvestais ir sujungtais  kontaktiniais laidais   su dirbtinio intelekto primadona Sofija, - lyg „dantisto“kėdėje. Vietos melui čia nebus, - į ekraną sklis tik objektyvi, -laiko patikrinta ir skaitmeniniu būdu, iš archyvų iškapstytą, -iliustruota informacija. Mobilizokitės, Lietuvos elitiniai profesionalai; istorikai, psichologai, archyvarai ir visi kam rūpi Lietuvos garbė. Šiandieną skelbiama visuotina mobilizacija, -skelbiama tam, kad visiem atsakingiems profesionalams,   išeinant į amžinybę, nebūtų gėda prieš mūsų ateinančias kartas. Įrodykit, kad prabėgę 30 Lietuvos nepriklausomybės  metai nepraėjo veltui, nesvarbu, kad „Tigro“šuolis nevisai pavyko, - tikėjomės  sukurti kažką neįtikėtino... na...  nepavyko tai nepavyko, bet mes galim  nustebinti Pasaulį, -todėl kad atsiveria nauja, rali galimybė tai padaryti artimiausiu laiku, per sekančius 10 metų. Būkim XXI amžiaus Lietuvos partizanais, naujos kartos Karžygiais, verti Lietuvos Didžiųjų Kunigaikščių; Mindaugo, Gedimino, Algirdo, Kęstučio ir Vytauto atminimo. Kunigaikščių, kurie nepabūgo sukurti įvairiatautę ir galingą Lietuvos valstybę. Nebijokit pasitikit naujus įšūkius ir kurkim Vidurio rytų  Europą su buvusiais Lietuvos sąjungininkais, būkim konkurencingi prieš išpuikusiai ir nesusivokiančios šio laikmečio situacijos Vakarų Europai.  Neleiskim sudūlėti Gerbiamo Lietuvos  Prezidento  Valdo Adamkaus  sukurtai Vidurio Rytų Europos valstybių sandraugai, būtina atgaivinti šią idėją ir būsim stiprūs, -kartu atlaikysim, ir apginsim krikščioniškas vertybes, -vertybes kurias atsisakė Vakarų Europa priimdama Europos Sąjungos Konstituciją ir atsisakė krikščioniškų kilmės šaknų, -bando prievarta įdiegti Didžiosios Prancūzų Revoliucijos idėjas pagal Maksimiljaną Robespjerą. Vargas Europai, -vis dar svaičioja apie Laisvę,  Lygybę, Brolybę, -prievarta importuodama dvasinio nuopolio pavyzdžius, - nepriimtinas laisvom nepriklausomom Vidurio Europos valstybėm, -valstybėm su giliomis, tautinėmis tradicijomis ir papročiais.  Šiandieną mes, Lietuvoje ir visoje Vidurio Europoje privalome priešintis šiai invazijai, nes ji yra naudinga tik invazijai iš artimų Rytų kaimynų ir tolimų Rytų.  Jei norim turėti užtikrintą ateitį, turim būti kaip niekad vieningi su visomis Vidurio Europos valstybėmis. O kad tai atsitiktų, yra būtina Pasauliui žinoti kas vyko šiose valstybėse per laikotarpį nuo 1939 metų rugpjūčio 23 dienos iki 1945 metų rugsėjo 3, ir vėliau, per paskutinius dešimtmečius, kol subyrėjo Blogio imperija, bet.. nebuvo galutinai sunaikinta. Ji, nors ir ant molinių kojų, bet su ilgais čiulptuvai raizgo Pasaulį. Pasaulį kuris labai negaluoja ir dejuoja.  
                  Karčiamoje visus šiuos apokaliptinius  vaizdus rodė be komentarų. Komentarus  visi žiūrovai apmąstė savo galvose, pagal savo protą ir supratimą.
 
   Kad vaizdas ekrane būtų stabilus, o  žiūrovai labiau susikaupę atgabeno dar kelis barelio  talpos statinaites „Patrovos-70“Karčiamos kokas -Tajota Kukui talkino žavios žemaitukės, kartu, su vyresne šeimininke  Onyte mikliai susidorojo, - papildė stalus gardumynais pagal žemaitiškus tradicinius receptus. Sklido ne tik rūkytų ungurių kvapas, bet ir bulvių su kanapėm ir užkulų aromatas.    Operatorius Užkulnis  patepė humanoidės Sofijos sistemas
       - Už Lietuva, -tarė  Vytautas Aisbergas.
       -Už Lietuvą ir Europos pažangą, - vieningai pritarė Valdas, Česlovas,   kapitonas Jūzaps, bocmanas Krauzeris ir šturmanas Geležėlė.
  - Tęsiame  laidą  „Reikia žinoti“-pranešė žavi LRT  laidų vedėja Rita Meilutė... Bet, netikėtai, po trumpos pertraukėlės vėl pasirodė Ritos susirūpinęs veidas... -Atsiprašome, mieli žiūrovai.... -Skubus pranešimas... -Trumpam nutraukiame tiesioginę transleciją  iš Luokės....  -Jungiame  Alytų... Alytuje, šią naktį, paskelbta nepaprastoji padėtis. Žurnalistas iš Alytaus pranešė: - Juodi dūmai.... -Nieko nematome.... -Atrodo dega, -Kas dega, negaliu pranešti, -Susisieksiu su Alytaus merų, turėsim naujų žinių...
    -Atsiprašome, mieli žiūrovai... Kai bus aiškiau, pranešime ryto laidoje „Labas rytas“- Jungiame;Karčiamą“... -Tęskite, Kapitone Jūzapai. Kadangi transliacija buvo netikėtai nutraukta, tepimas buvo pratęstas. Iš „Karčiamos“ sklido dainos.   
            Susirinkę lankytojai sveikino Šturmaną Geležėlę ir humanoidę Sofija. Kūrėjai iš Rašyk lt. kūrė dedikacines eiles ir čia pat  atliko gyvai pagal „Antikvarinių Kašparovskio dantų“,   čia pat kuriamas  melodijas...       
                   
                                      Prašai jo: vilty tegu plazda kiti,
                                    Tegu gėrio upės nesenka.
                                      Šermukšnis gražus, tarsi tavo žmogus,
                                        Melodijai to ir užtenka.

                                        Pried: Ir neša, neša, neša jau tave sparnai...
2019-11-12 23:08
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 0
 
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą