2002-07-23 13:54
pagalvojau, gal kartais esi sadiste, ir tau labai patinka kitus kankinti?- užjaučiu.
2002-07-23 12:47
Siaubas!!!
2002-07-23 12:47
Kokiu baisiu žmoniųpasaulyje yra?
2002-07-23 02:17
gal padet?..kokiu pasiulymu, jei tik norisi, o nekosejat?..(ahs labai maloni).siulau britva praryt ir acto koncentrato stikline uzhsigert...
2002-07-23 02:08
Taip ir norisi kosėti... ;)
2002-07-23 01:41
=]]]]..joba... man irgi butu patike....nors seniai lenkai nieko gero..nemegstu mobiliu telefonu....ir zhmoniu i juos rekenchjiu=]]]] ir kosulys man nepatinka....tik zhinai, ta senatve, gal ir ash kada pasensiu..todel buvau tolerantishka ir sedejau ramiai.. =]]..nors chia ishpalangos buvo tas bad tripas.nes ish vln... su TOKIA muzika parvazhiavom..... future sound of london, recoil, tricky....
2002-07-23 00:33
aprašomasis-proziškasis-dienoraštinis gabalas. juo labiau užveikia lyrika, juo labiau tokie patinka. nors kol dar nepatapau užkietėjusia balzako gerbėja, tai labiausiai veža tokie dalykai, kaip to senio teleportavimasis iš busiko. beje, ček kalbos kultūrą: "kad pajusčiau". ir užuojauta dėl tokios sunkios kelionės - man tai pasitaikė porelė senų lenkų, vis skersakiavusių, gėrusių alų ir rėkusių į mobilą