2011-03-14 23:22
Na, jis, matyt, kad ir toks didelis išaugęs, iki šiol nežino, kad eilėraščiai ne kalami, o gimdomi. Ir ne tik moterys juos (eilėraščius) gimdo. Tepaklausia jis savo gerą prietelį R.S., kaip tatai vyksta. Tačiau atsleistinas tam Apolonui toks neišmanymas - jaunas gi dar. Šypt.
2011-03-14 21:39
:) - 2 iš dievuko- neblogai...jei Apolonas nuoširdžiai prabiltų, tai manau išgirstume visiškai priešingus dalykus.
2011-03-14 21:34
jei nuoširdžiai, tai šis(man) Tavo vienas geriausių
2011-03-14 20:03
jus pakomentavo auksaplaukis apolonas, vien dėl to - garbė ir šlovė. gauti 2- iš dievo - ne baika!
2011-03-14 20:01
man patiko, na, intymas perteikiamas jautriai ir nebanaliai, neskaitant tų patalų - kažko jie man kliūna (subjektyvumas gal).
Neblogai skambėtų ir taip, mano manymu
Užčiuopti tuščia
Įdubę -
ir dar truputį šilta
2011-03-14 18:46
tuščias tekstas - dirbtinai sukaltas, toks, apie kuriuos sakoma, kad nei geras, nei blogas, arba visai nieko nesakoma. dėl antroje eilutėje esančio "tu" kyla abejonių dėl to "vaidinant" (vaidindamas). tai tiek. autorės vertinimo skalėje - du su minusu. šypt.
2011-03-14 18:22
1,49999..999999
2011-03-14 16:53
intymumu dvelkia, bet nereiškia, kad blogai,...
|
|