Rašyk
Eilės (76937)
Fantastika (2235)
Esė (1532)
Proza (10727)
Vaikams (2611)
Slam (64)
English (1185)
Po polsku (333)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 16 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter

de Sobieski de Sobieski

Laiškas Eilėraščiui

Šis kūrinys matomas tik autoriaus namuose


Sveikas Eiliau,

Mes jau pažįstami daugiau nei septyni metai. Laikas neskaičiuoja valandų... O ar pameni kaip susipažinom?

Sukako man tada pirma dešimtis ir užpūčiau vienu įpu visus vaškinius deglus ant gardaus, mamos kepto, torto. Prabėgus kelioms dienoms pro šalį, mane aplankė nelauktas svečias. Pirmoji žiemos depresija. Šaltis skverbės žmonių šypsenosna ir tartum bacila, uždarė visus namie. Ech kaip laukiau tada pavasarinės saulės...

Nukabinęs lūpą ir blizgančiomis akimis žiūrėjau pro langą  kaip šoka puga... Jau trečia diena kaip buvau įkalintas priverstinų atostogų ir teko lindėti namie. Iš pradžių džiaugiausi su bendramoksliais, kad dėl itin šalto oro galėsime atsipūsti nuo mokyklos triukšmo. Bet kai geriausiu draugu tapo senas nespalvotas televizorius ir šilta lova atstojo mokyklos suolą... NE!

Ir ketvirtą rytą, su paskutiniu mamos bildėsio tyla, kėliausi ir aš. Širdis plakėsi it pūga būtų siautėjusi viduj. Iš kampo į kampą slankiodamas, atžinksniavau iki lentynos ir nugvelbiau mamos sąsiuvinį. Valio tuščias, kaip ir mokykla. Iš kuprinės išsitraukiau sulūžusį, mėlsvą rašiklį. Atsisėdau prie stalo ir nutariau kažką nupiešti. Galvoje susiraizgė kaukės maketas, mat vakar buvau matęs filmą  „the mask“. Netrukus  ji atsidūrė ir sąsiuvinyje, tik šiek tiek modifikuota ir su nuotaika liūdnesne. Nutėskiau sąsiuvinį ant lovos ir žvilgtelėjau pro langą. Po minutės stvėriau rašiklį ir:

Pasipūtus pūga
Siautė po kiemą
Rašydama languos
Apie baltą baltą dieną.


tai buvo pirmas mano įrašas. Nuo to laiko glūdinu rašalu baltuosius lapus. Ačiū tau Eilėrašti, kad atsiradai ir nepabūgai šaltos žiemos. Tikiuosi mes dar susiklausysim ne kartą. Lauksiu įkvėpimo.

Tavo
Geltonsnapis
2007-01-29 18:17
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 10 Kas ir kaip?
 
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą