Knygos
Romanai (1925)
Poezija (616)
Pjesės (34)
Vaikams (140)
Kitos (900)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 16 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter

Vilniaus Universiteto Lietuvių literatūros katedra 1940-2000

Vilniaus Universiteto Lietuvių literatūros katedra 1940-2000 Turėdamas omenyje visą čia dėl gerb. K. Rastenio knygos užvirusią karštą ir bergždžią diskusiją, pasižadu būti sausas, geras ir nuobodus. Skaitykit!

Knyga skirta vietos, kuri išperėjo ir į pasaulį paleido didžiulę minią poetų, prozininkų, kritikų, lituanistų, mokytojų, jubiliejui. Įvairių mokslininkų ir katedros darbuotojų straipsnių rinkinys įamžina šešiasdešimt metų trukusią VU Lietuvių literatūros katedros veiklą. Šis darbas paruoštas, remiantis konferencijos pranešimais.

Turinys jos paprastas ir visa apimantis: aptariama katedros veiklos istorija, literatų būrelio veikla. Prisimenamos tokios asmenybės kaip Kostas Korsakas, Vanda Zaborskaitė, Vincas Mykolaitis-Putinas. Yra ir gyvesnių, šmaikštesnių publikacijų (pvz., Solveigos Daugirdaitės „Katedros raganos“ apie Lietuvių literatūros katedroje dirbusias moteris). Esama fotografijų, archyvinių dokumentų.

Knyga pravers tiek literatūros mokslo tyrinėtojams, tiek istorikams, tiek buvusiems studentams, turintiems sentimentų studijų VU laikams.
Burius Marokas
2003-05-10
 
Kita informacija
Tema: Kitos
Leidykla: Vilniaus universiteto leidykla
Leidimo vieta: Vilnius
Leidimo metai: 2002
Daugiau informacijos »
 
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 0
 
Knygų recenzijos

Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą