Knygos
Romanai (1918)
Poezija (613)
Pjesės (35)
Vaikams (140)
Kitos (909)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 32 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twitter

Grobuonis

Grobuonis Rašytoja Patricija Kornvel (Patricia Cornwell) gimusi 1956 m. saulėtoje Floridoje, visame pasaulyje garsėja įspūdinga biografija ir literatūrine sėkme. Šis romanas – trečioji detektyvų serijos „Kei Skarpeta“ knyga lietuvių kalba (pirmoji – Visi įkalčiai, antroji – Žiauru ir neįprasta).

„Grobuonis“ – slaptas mokslinis projektas, kuriame tiriama ir lyginama serijinių žudikų bei normaliais laikomų žmonių smegenų veikla. Tikimasi atrasti kažką – atsiminimus, mintis, fantazijas ar dar daugiau, – kas atskleis „grobuoniškus polinkius“ lemiančius veiksnius. Tyrime dalyvauja Bazilis Dženretas – psichopatas bei sociopatas, įsivėlęs į žmogžudystę. Gal net ne į vieną, gal ne vien jis?..

Pagrindiniai romano veikėjai, vienu metu tiriantys keletą bylų, keliauja iš vieno Kornvel romano į kitą: teismo medicinos ekspertė, rašytojos pamėgta ir biografinėmis detalėmis paryškinta veikėja Kei Skarpeta, jos dukterėčia Liusė, biheviorizmo specialistas Bentonas ir buvęs policininkas Marinas. Kas sieja visus šiuos personažus, kas slypi Grobuonies smegenyse ir kokių neįtikėtinų siužetinių vingių dar gali tikėtis Patricijos Kornvel skaitytojas?...
2008-03-30
 
Kita informacija
Tema: Detektyvai
Leidykla: Baltos Lankos
Leidimo vieta: Vilnius
Leidimo metai: 2008
Vertėjas (-a): Ina Rosenaitė
Puslapių: 480
Kodas: ISBN 978-9955-23-133-2
Daugiau informacijos »
 
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 0
 
Knygų recenzijos

Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą