Rašyk
Eilės (77020)
Fantastika (2252)
Esė (1533)
Proza (10776)
Vaikams (2619)
Slam (65)
English (1186)
Po polsku (333)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 7 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter





Aihara
Sveiki! O perskaityti septynis kūrinius galbūt rastumėte laiko? Dabar vyksta antrasis etapas, kuriame renkamas geriausias kūrinys iš nominuotųjų. Balsus siųsti iki birželio 30 dienos.

Jei trumpai:
Kaip balsuoti: žinutė man.
Ką rašyti į žinutę: dalyvaujančius kūrinius, sunumeruotus nuo labiausiai patinkančio iki mažiausiai.
Kokie kūriniai dalyvauja: Štai šie:
Lapalių Vanagas "2090-ųjų nusikaltimas"
Steve "Galios"
Kiras "Išeikite (1)"
Steve "Mama"
Nukainotas "Močiutė"
Borėjas "Švyturio prižiūrėtojas"
Ponas Beždžionius "Žmogaus akys"
2022-05-24 16:02
 
Aihara
Sveiki! Linkiu Jums šviesių ir džiugių Šv. Velykų!

Kviečiu sudalyvauti geriausios fantastikos rinkimuose. Renkame geriausią 2021-ųjų kūrinį.

Rinkimų tema
2022-04-17 12:13
 
klimbingupthewalls
konkursas
2022-04-04 22:40
 
Ero
Ero
Ačiū, kad pasirašot, o skubos tikrai nėra. Gal taip net ir geriau, nes ketinu redaguoti tekstus ir juos palaipsniui talpinti, o kadangi tikslas yra sukurti įtraukiantį pasakojimą, tai tikiuosi, kad perskaityti kelias dalis iš eilės bus įdomiau, nei perskaityti po vieną. Parašysiu po poros savaičių, ir ačiū iš anksto.
2022-03-29 00:38
 
Ero
Ero
Sveiki, St. Sebastianas, esate ne kartą kritikavęs mano rašinius senose mano rašykų inkarnacijose, ir Jūsų nuomonė man atrodydavo bene vertingiausia (o kad į gylį - tai tikrai ) iš visų žmonių, kurie mano tekstus kada kritikavo. Na, gal dar išskyrus Pilkę, kuri labai nuodugniai išmėsinėdavo visu trūkumus ir klaidas.

Norėčiau paklausti, ar nerastumėt laiko užmesti akies į mano rašinį, kurį šiandien įdėjau? Dirbu prie antrojo knygos juodraščio, ir labai vertinčiau bet kokius pataisymus, išbraukimus, pabarimus ir pasiūlymus perrašyti vietas, kurios nepavyko.

Nežinau, kuo galėčiau atsilyginti. Tiesą sakant, būčiau nieko prieš ir susimokėti už jūsų lygio kritiką, bet nežinau, kaip čia etiškai pasiūlyti, kad nepasirodytų kyšys. Tikrai neieškau liaupsių ir pagyrimų, o kompetetingos kritikos.

Iš anksto ačiū, jeigu rasite tam tekstui laiko ir noro.
2022-03-28 16:31
 
Pri
Pri
Ir Klimbingupthewals, man atrodo, labai teisingai Rašykus lygina su kavine. Taip, man interjeras kavinėje nesvarbus, svarbu, kad būtų pakankamai švaru, o piešiniai tokie ar tokie, lubos tokios ar tokios, koks skirtumas. Visada galiu rasti ką pagirti ir prie ko prikibti. Bet vat maistas (kas Rašykuose yra tekstai) turi būti geras, gurmaniškas, nuolatos stebinantis. Bet ir to negana, reikia dar kažko, ką net sunku įvardinti ir tai vadinama kaip nors panašiai į "gera aura". Manau, tai kažkoks bendrystės jausmas, tarpusavio pagarbos ir solidarumo, toks kai žinai, kad ir kokia nesąmonę padarytum, niekas nesmerks, o klaidas parodys su tokiu atidumu ir meile, kad net nesugebėsi įsižeisti. Ir tiek tai kavinei tereikia. Ir Rašykai kol kas yra geriausia kavinė, kokią tik randu. Žinoma, jie gali dar tobulėti. Aš nemačiau jų klestėjimo meto, bet esu tikra, jei vėl grįžtų bent keli mohikanai, to užtektų praeities šlovei perspjauti.
2022-03-12 22:09
 
Pri
Pri
Perrašinėjat Pusnį? Manau, tai tikrai tas kūrinys, kurį galima plėsti ir perrašyti. Ir toje naujoje versijoje bus dar tamsiau ir šalčiau? Chm... Sunku ką nors spręsti, nemačiusi tos antros versijos. Gal ten ir viskas puiku. Aš esu skaičiusi kūrinį, kurio aplinka buvo labai skurdi ir slegianti ir šalta, bet kaip priešprieša tam, veikėjų jausmai ir emocijos liepsnojo. Ir viskas buvo labai gerai. Na žinote, tas karščio - šalčio efektas, kaip ledinis vanduo po pirties.
Ir pas Jus tai buvo, bet aš būčiau norėjusi, kad dar labiau būtų išryškintas pagrindinio veikėjo negatyvumas ir įtartinumas (ir šventiko kilnumas, teisingumas ir gebėjimas aukotis) kūrinio pradžioje ir būtų dar didesnė skaitytojo nuostaba pabaigoje viskam apsivertus. Bet labai nekreipkite dėmesio į tai ką sakau. Jūs visada turite viziją ir labai sėkmingai ją įgyvendinate savo kūriniuose. Man patiko Jūsų tekstai apie dialogus ir personažus.
2022-03-12 21:40
 
klimbingupthewalls
Aš mobiliam naudojuosi labai dažnai. Beveik kasdien. Man veikia puikiai ir tai. Viskas telpa, viskas matosi. Ir administruot net pavyksta taip pat mobiliam.
Jokių perdarymų nebus. Duos Dievas, veiksim taip kaip veikiam. Ne kiekviena svetainė tiek metų sulaukia. Imti perdarinėt gali būti lygu visko sugriovimui. Nematau prasmės tiems euroremontams. Baras čia toks, kaip Druskininkų Širdelė. Bet nė joje nesi buvęs. :)
2022-03-12 00:06
 
klimbingupthewalls
Su sąmokslu prajuokinai. Bet matosi, kam svetainė mėgsta veikti kaip numatyta. :) Neapkalbėk svetainės, kaip pasenusios, nes dar ne tokį dalyką Tau iškrės. :P
2022-03-11 23:24
 
klimbingupthewalls
sveikas sugrįžęs. su švente.
pametei visus įgūdžius :)
žėk >>
2022-03-11 23:20
 
Pri
Pri
Perskaitysiu visus Jūsų kūrinius. Bet norėčiau, kad į Rašyką įkeltumėt naujų savo kūrinių. Ir prašau ne dėl Jūsų ir ne dėl savęs, dėl Rašyko. Dėl to jo atgimimo, apie kurį Jūs kalbate su Džokeriu. Tereikia tik gerų tekstų ir viskas. Ir tada visas tinklapio atgimimas nutiks kaip šalutinis reiškinys - skaitytojai, tinklapio populiarumas, daug gyvų emocijų, diskusijų ir komentarų. Žinoma, aš tik norėčiau, Jūs jokių būdu neturite ir neprivalote.
2022-03-11 18:57
 
Džokeris
Na šiuo atveju reikėtų dėkoti Pri ir klimbingupthewalls už rekomendacijas. Be to klimbingupthewalls man priminė apie tuos ne visų atrastus komentarų ir tekstų lobynus, kai kūrinius žiūri –Nuo geriausių-. Yra išties legendinių dalykėlių. :) Be to tikrai solidžiai atrodo, kai pažiūri kiek skaitė ir pamatai 14000 su 50 įvertinimų. Kažkada rasyk.lt buvo išties rimtas reikalas, gaila, kad dabar lyg it merdi.

Šiaip svarstau, ar esi išleidęs knygų?
2022-03-10 21:48