Rašyk
Eilės (77172)
Fantastika (2259)
Esė (1534)
Proza (10800)
Vaikams (2629)
Slam (65)
English (1188)
Po polsku (333)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 3 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter
Batlai » Dvikova » Taisyklės

Apie

Mūšis - tai literatūrinės kovos. Jų metu autoriai turi parašyti kūrinius per parą nuo užduoties paskelbimo. Po to vertintojų komisija vertina kūrinius ir į kitą etapą patenka tik tam tikras kiekis geriausiai įvertintus kūrinius parašiusių žmonių. Taip konkurentų vis mažėja ir, galų gale, laimi vienas vienintelis.

Dvikova

Šis mūšis yra svetainių rašyk.lt ir pertrauka.lt dvikova. Mūšyje dalyvauja 2 komandos po 8 dalyvius iš kiekvienos svetainės. Tačiau kiekvienas dalyvis etape kovoja pats už save. Etapų poros yra skirstomos automatiškai, todėl vienos komandos nariai taip pat gali kovoti tarpusavyje.

Dalyviai

Batlas vyksta penkiais etapais. Pirmame etape dalyvauja 16 autorių, po 8 iš kiekvienos komandos. Šis etapas yra simbolinis - visi 16 patenka į antrąjį etapą. Nuo antrojo etapo visi dalyviai atsitiktinai suskirstomi poromis. Kova vyksta nebe tarp visų, o tik tarp atitinkamos poros kūrinių. Į tolimesnius etapus patenka po vieną kūrinį iš kiekvienos poros. Taigi, trečiajame etape lieka 8, ketvirtajame - 4, o penktajame - 2 dalyviai. Po penktojo etapo išaiškėja nugalėtojas.

Temos

Viso mūšio tema yra Miestas. Kiekvienam etapui taip pat pateikiama etapo tema arba užduotis.


Kūriniai

Šio mūšio žanras - eiliuotos miniatiūros (mažos apimties eilėraščiai). Kūrinio apimtis - nuo 2 iki 8 eilučių.

Kūriniams atsiųsti yra skiriamos 24 valandos nuo užduoties paskelbimo. Kol dar nesibaigė kūriniams rašyti skirtas laikas, autoriai gali savo kūrinius redaguoti. Kūrinio atsiuntimo laikas, tai paskutinio redagavimo laikas.

Vertinimas

Vertintojų komisiją sudaro neporinis vertintojų skaičius. Dalis vertintojų yra iš svetainės pertrauka.lt, dalis iš rašyk.lt Pirmame etape kūriniai vertinami balais 0 - 0,1 - 0,2 - 0,3 - <…> - 4,9 -5. Po kiekvienu kūriniu paliekamas komentaras. Šešiolika geriausiųjų kūrinių pirmame etape išrenkami pagal vertintojų balų sumą. Kituose etapuose vertintojai nurodo poros laimėtoją. Juose vertinimo balai yra tik informacijai apie kūrinio kokybę. Laimi tas kūrinys, kurį kaip laimėtoją nurodo daugiau vertintojų.

Vertinimo kriterijai:
  1. Atitikimas taisyklėms
  2. Technika
  3. Bendras įspūdis

Draudžiama

Draudžiama palikti užuominas, kurių dėka galima būtų suprasti kas yra kūrinio autorius arba kurią svetainę jis atstovauja, iki vertinimo pabaigos. Taip pat negalima rašyti ir kūrinio parašymo laiko.