_________________________.s$$_____________s$
________________________s$$$’____________s$$
______________________.s$$$іґ_______, ___s$$і
_____________________s$$$$і______.s$’___$$і
________________,____$$$$$.______s$і____і$
________________$___$$$$$$s____ _ s$і_____і,
_______________s$___‘і$$$$$$s___$$$
_______________$$____і$$$$$$s.__і$$s
_______________і$.____і$$$$$$$s_.s$$$____s ґ
_______________`$$.____і$$$$$$$_$$$$___sі
________________і$$s____і$$$$$$s$$$і__s$’
_________________і$$s____$$$$$s$$$$’__s$$
_____________`s.__$$$$___s$$$$$$$$і_.s$$і__s
______________$$_s$$$$..s$$$$$$$$$$$$$$і__s$
______________s$.s$$$$s$$$$$$$$$$$$$$ $$_s$$
_____________s$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$і
____________s$$$ssss$$$$$$$$$$$$$ssss$$$$$ґ
___________$$s§§§§§§§§§s$$$$$$s§ § §§§§§§s$,
___________і§§§§§§§§§§§§§s$s§§§§§§§§§§§§si
___________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
___________і§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ §§§§§§§§§§i
____________і§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§i
_____________і§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§і
______________і§§§§§§§§§§§§§§§§§ §§§§§§і
________________і§§§§§§§§§§§§§§§§§§§і
__________________і§§§§§§§§§§§§§§§і
____________________і§§§§§§§§§§§і
__________ _____________і§§§§§і
_________________________і§і
try to talk to me to me to me
crush into pieces..just like always..
niekas gyvenime nebesugrįžta.niekada.niekam.niekaip.nes viskas tebūna vieną kartą.kaip ir pats gyvenimas..
(R.Granauskas "Kenotafas")
o aš sakau-taigi valioo!!!čia tik džiaugtis reikia.kam sau smegenis mazgot praeitim,žymiai smagiau,kai kažkas naujo įvyksta,kai viskas tik keičiasi ir keičiasi,kai visko tai daug tai mažai..
argi taip neįdomiau?kam reikia tą patį įvykį pakartot kelis kartus?juk galima išbandyt kažką naujo..
Dieve,koks trumpas gyvenimas..dabar mes gal to ir nesuvokiam,tenkinamės butaforijomis,pakaitalais,kitų interpretacijomis..nieko tikro.nieko SAVO.
kur dingo savitas menas gyventi?
come on!lets go..keep livin`!!!
or START LIVIN`?
//Fleita//
Bacho fleita gieda apie mirtį
Kaip apie pavasarį-ramiai.
Dėkis daiktus.Tenka atsiskirti.
Tu be reikalo gimei.
Nesidėk daiktų,nes jie palieka.
Fleita čiulba vis linksmiau
Apie mirtį,apie dangų,apie nieką,
Apie laimę,kad be reikalo gimiau.
<H.Radauskas>
kažkas keičiasi,kinta mano santykis su gyvenimu
kinta jo požiūris į mane
šiandien aš laiminga
vakar buvau laiminga
užvakar buvau laiminga
kaip bus rytoj?
laimės akimirkos nebepalieka manęs taip greit..
mergyte,šypsokis,kol laiminga:)
akimirką tu žiūri pro svetimą langą į vienintelę žvaigždę danguj ir prisijaukini mintį iššokti pro tą langą
kitą akimirką pats gyvenimas tave sulaiko-ne,nebeįtikinėja,kad verta gyventi,tiesiog parodo tai,dėl ko vertėtų dar pabūti
man patinka toks jo mąstymas..
šypsokis mergyte..gerų žmonių yra:)
"Protingas žmogus pritaiko save pasauliui; neprotingas stengiasi pritaikyti pasaulį sau. Dėl to visas progresas priklauso nuo neprotingo."
G.B.Shaw
Gabris:tu sugriovei viską ir po to vėl viską pastatei iš naujo..
Kristė:tu keistai tylėjai,taip keistai,kad net prakalbinai mane..
lapas popieriaus.po sekudės juo jau įsipjautas pirštas.
laiškas.nebloga pradžia.
parašysiu ir sudeginsiu.
gausi ryt su aušra.
mano veidas bus paskutinis vaizdas,kurį pamatysi prieš atsibusdamas.
bet tu nieko nesuprasi.
bent jau dėsies nesuprantąs.
nepabėgsi niekur.
tau negalima.man negalima.
per daug anarchijos?
paaiškink man,kaip reikia dviems gyventi kaip vienas
nemoku
neleisk man kalbėti-išmokim suprasti tylėdami.
negalima iš naujo bandyti.gyvenimas-ne filmas(?)
ne juosta.nesidėvi.(!)
negalima
tau galima.man galima
mums negalima
nekalbėk apie mirtį
geriau apie ją patylėkim..
Valkata be dokumentų
Jis:einam lauk
Ji:mes ir esam lauke
Jis:išvirk man valgyt
Ji:mes neturim vyryklės
Jis:velnias,buvau pamiršęs
Ji:prie Barbakano prisirinkau nuorūkų,vaikai iškaulyjo taros..jaunimas supratingas ir dosnus
Jis:duok parūkyt,kokių yra?
Ji:Malboro,Santa Žoržas,elem ir dar kažkoks,tik pavadinimas apsvilęs..
Jis:kasiakų nebuvo?
Ji:ne,nesimatė jaunuolių su virvagaliuotom galvom..
Jis:tai gal ką nupirkai?
Ji:paveikslą..šventos Marijos
Jis:ką?ar pablūdai?kuriam velniui?
Ji:ant sienos kabinsiu..
Jis:kvaiša tu,mes sienų neturim!Tpfu tu!
Ji:gal kada turėsim..ir langus..ir duris..ir lubas..
Jis:nefantazuok,tai ar turi ko ėst?
Ji:konteinerius šiandien anksti išvežė..nespėjau..
Jis:ot gražu!
Ji:bet paveikslėlis koks gražus..pažiūrėk..
Jis:dink iš akių,ot bukaprotė..
Ji:ar myli mane?
Jis:ką čia sapalioji?
Ji:klausiu,ar dar myli mane?
Jis:nesiseiliok čia!myli-nemyli..kai bomžas esi tai vienintelė meilė tampa batono kriaukšlė ar supuvęs bananas..
Ji:aš pamiršau,ką rieškia būti globojamai,mylimai,pamiršau,ką reiškia šiluma..bet pamenu,kokios švelnios ir tvirtos buvo tavo rankos..
Jis:patylėk..per dvidešimt metų mano akys sudžiūvo,neišverkiau nė vienos ašaros..patylėk..
Ji:jau vakaras..eime pasitikti saulėlydžio..
Jis:....
Ji:duokš ranką..
**********************************
Jis:menkas mano gyvenimas,nuo perdžiūvusių bėgių girgždėjimo iki ant kėdės atlošo paliktos meilės..
Ji:paskutinę kėdę sukurenom praeitą žiemą..
Jis:žinau..
Ji:.....
Jis:gražus dangus,nepamenu,kada paskutinisyk toks buvo
Ji:o aš pamenu..jaunystėj,kai abu gulėjom pievoj ir žvelgėm į jį..
Jis:patylėk..noriu įsiklausyti..
Ji:į ką?
Jis:....į skausmą
1 2 ---
4 ---
6 7 8 9 10 11 12 ---
14 15[iš viso:
144]