Rašyk
Eilės (77630)
Fantastika (2271)
Esė (1539)
Proza (10841)
Vaikams (2659)
Slam (66)
English (1202)
Po polsku (333)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 6 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter

2009-06-14 18:47
idest

Tfuj ir vėl tas lietus :/ !

Kiek galima. Kiek galima lyti. Rain rain go away , don't come back another day. Iš viso lietau ! Būk toks mielas ir paspausk self destruction mygtuką . Patikėk tau visi tik padėkotų .
sakysi gėlės nežydės..pff , o man nusispjaut ant tavo gėlių. Ir žolė nežaliuos..vandenys išdžius, išnyks visa kas gyva ir gražu . Po paraliais . Nebandyk manęs perkalbėti . ir visų kitų taip pat. Lietau. susitarkim draugiškai. Tu šiandien nebepasirodai. Neišlendi ir rytoj..visą kitą savaitę . Mėnesį ;) blink blink . O paskui galėsi nor sir mini taifūną sukelti. Come on ..juk pasirašysi ..sakai, kas tau už tai . Hm..ramybė iš mano pusės..cause daugiau nebekalbėsiu. aš nutilsiu ir tau nebereikės manęs klausyti. also , prižadu palaistysiu gėles ant palangės . Laistysiu kasdien. tik tu NEBELYK! 


vA TAI TIEK VA APIE LIETŲ ŠIANDIEN. Čia buvau aš ir mano nepasitenkinimo jausmas . Geros  likusios dienos  : D dabar ir visada ir per amžius.
2009-01-15 16:19
idest

Istorija storija :D

Gyveno kartą, nors geriau du (čia kad ilgesnė pasaka būtų)
kažkur tarp autobusų ir traukinių stoties Emo ..gyveno ten
ir tectonick berniukas. Vat, bet buvo a little bit problem,
jie labai skirtingų pažiūrų. Nu ir vieną kartą ,bet kitą kartą negu "tada",
kai jie pradėjo gyventi.. pamatė blondinę ABUDU..blondinė
niekaip negalejo atsistebėti  kokia jinai graži [kaip tipiškai ;DD]...negalėjo tol,
kol jai einant keliu( žinai kaip su tom būna..kelias, ne kelias,
visur šaligatvis ) nutiko una catastrofo. Ir finita la comedia..
blondinė tapo priekinio ekrano užsklanda: Emo susižalojo save
popieriniu kavos puodelio kraštu ir pamatęs lašą kraujo numirė..
o tectonick sušoko paskutinį šokį ir kažkodėl..irgi numirė.
MOralas čia toks: - būkite atsargūs kelyje !!....ech, kokia lemtis
2008-12-06 20:02
idest

***

...jauti kaip kvepia vasara? žalia pieva ir raudonom braškėm...lietus ir po to labai šlapia žolė..įsiklausyk į nerimstančius lapų šnaresius, pasinerk į visa tai..ne taip , kaip nertum į vandenį, o kaip saulė šviečia ir šildo. kažkas tokio..atslenkantis šešėlis iš už nugaros ir ech..tu jau laiminga. Deja, tai tik sapnas, bet užtai koks sapnas ;]] mielas ir spalvotas kaip šokoladiniai rutuliukai iš vaisinių ledų !
2008-12-01 16:15
idest

***

tai va, o šiandien  nors nusišauk..help! kokia šio dienoraščio prasmė. aa, gal kas nors perskaitys...kada nors, kaip nors, su kuo nors arba vienas - VIENAS , viena, siaubinga ir baisu ir ir ir ir visiška katastrofa ašarų jūroje. kai nenori čia būti . ČIA - kur tau negerai, ieškai kito pasaulio, pasaulio , kuriame nebūtų skausmo , o kai supranti, kad tokio nėra - bandai numirti..gražiai skamba žodis - mirtis . skamba tada, kai tau nebėra prasmės gyventi ir kiekvienas dalykas sukelia ašarų liūtis.
2008-11-30 11:28
idest

***

Kodėl ryte turi išeiti, kodėl reikia slėptis, kodėl tu nenori būti ...su manimi, kodėl ? aa, nu negalima gi taip amžinai. tokia niekinga gyvenimo prasmės iliuzija, nets netgi pačios prasmės čia nėra, o tik kažkoks balzganas jos šydas.
Nusibodo, tiksliau, ne nusibodo, bet nebesinori gyventi, nebesinori kvėpuoti tuo pačiu oru , nes kažkada ta gatve ėjai tu, su savo buvusia, kurią vis dar prisimeni.
Pasikeisčiau veidą, visą išvaizdą, pakeisčiau bet ką, bet ar tai nepaskatins tiesiog tolesnio mano degradavimo?
na ir klausimas, gal visai nereikia galvot..o geriau tiesiausiu keliu - iš čia, ten kur nieko nėra..eii kas nors padėkit žmogui pasidaryt sau bloga? please
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą