Rašyk
Eilės (77868)
Fantastika (2280)
Esė (1536)
Proza (10861)
Vaikams (2678)
Slam (67)
English (1204)
Po polsku (333)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 17 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter

2014-05-08 00:39
kondensofkė

***

ką man davė rašyk.lt:
kad aš mintinai moku sauliaus rimkaus "klastojant fikcijas" nes kažkada seniai kai dar buvau mokykloj nusprendžiau jį deklamuot skaitovų konkursui į kurį žinoma nepatekau nes nežinomi autoriai ir prasti oratoriai nėra winning combination, pasirodo

(šito autoriaus pasirodo jau nebėra čia o kartu ir visų jo kūrinių)
http://www.tekstai.lt/component/content/article/326-rimkus-s aulius/1240-saulius-rimkus-desimt-eilerasciu-2008
2014-04-24 19:52
kondensofkė

***

kas per veikėjas 'Ple', kuris nepažada, kad eis išgerti su manim, ir išsitrina? lol
(žr. apačioj)
2013-12-02 23:36
kondensofkė

standup comedy central

kai gėris. ieškojau spsso, radau keistą kompaktą su "my documents". pilna savo impotentiškos kūrybos užuomazgų, nei viena nebaigta

ima perspective writer.

Content created 2008.03.23 22:17, vadinasi cherry lips ;) :

Audringomis vidurinės mokyklos dienomis būtent senelis pasirodydavo nuovadoje ir atsiprašinėdamas lankstydavosi policijai. Kaip tik tokius dalykus prisimenu kratydamasis tvankioje sunkvežimio kabinoje. Senelis, jau daugiau pora metų kaip miręs ir palaidotas, niekuomet nebardavo nei manęs, nei brolio. Susirinkdavo kaip daiktus, kaip kelioninius krepšius, netyčiom paliktus tarpmiestiniame autobuse po sėdyne. Padėkodavo policininkams, atsiprašydavo už nepatogumus, lyg būtų buvusi jo kaltė, kad mes nepakankamai greitai bėgdavome sausakimšomis prekybos centro alėjomis, kad mūsų pirštai nepakankamai mikliai įveikdavo automobilių užraktus, kad kumščiais muštis buvom kiek per silpni – o gal ir per bailūs – ir dažnai pasitelkdavom į pagalbą nudaužtus butelius ir dviračių grandines. Kitą kartą... pradėdavo senelis, tačiau niekuomet neužbaigdavo, gal pamiršdavo, o gal nenorėjo aušinti burnos – ir taip viskas buvo aišku. Kitą kartą bus lygiai taip pat, nes mudu su broliu, mes buvom niekam tikę.
Mano brolis, vyresnis, nors vyresnis tik keliais mėnesiais, ir niekuomet nebuvau tikras, kodėl mes vadinom vienas kitą broliais, jei iš tiesų buvom pusbroliai, ir net ne pirmos eilės. Ir senelis nebuvo mums senelis, nei man, nei broliui – jis buvo mano motinos dėdė. Bet vadinom jį seneliu, ir jis vadino mus savo sūneliais. O kodėl? Nes mylėjom, tikriausiai, ranką nukirst galėčiau duoti tik dėl to, kad jis mylėjo mus. Mano brolis pateko į avariją, kai jam buvo septyniolika ir mokėmės mudu vienuoliktoj klasėj. Palindo po mašinos ratais, kaip paskutinis pašlemėkas, ėjo be atšvaito greitkelio pakele, tačiau kažkio keisto instinkto paakintas netikėtai išbėgo tiesiai į kelio vidurį priešais atvažiuojančią mašiną. Pateko į avariją, bet nemirė, susižeidė stuburą ir nuo to laiko tapo panašus į kirminą – prikaustytas prie lovos dieną naktį, jis kaltino mane, ir iščiulpė iš senelio paskutinius gyvybės syvus. Po senelio mirties nebegalėjau gyventi kartu su juo, ir nors daugiau giminių neturėjome, tad ir rūpintis juo be manęs nebuvo kam, susikroviau lagaminą ir išvažiavau į Raseinius. Ir ten mane vieną du kartus per mėnesį pasiekdavo jo laiškai – pilni šou verslo įžymybių, o kartais ir politikų portretų, nupieštų neklusnia, silpna kairiąja ranka.
2013-11-20 23:17
kondensofkė

p-p-p-p-pranešimas (pasigarsinkite radijo imtuvus, ponios ir ponai)

†††  DING DONG the witch bitch is back †††

vienžo, noriu paskelbti:
visi, kurie nori, kad jų kūriniai būtų perskaityti ir įvertinti pgl nuopelnus [tėvynei] n stuff, gali parašyti komentą po šituo *** ir jūsų noras bus išpildytas.
mano nuomonė nėra grindžiama racionaliais argumentais, dažnai prastai suformuluota, kuolais nieko nevertinu, bet pakomentuosiu, kad kuolas.
:)

kodėl? nes dėl (ne)susiklosčiusių aplinkybių neturiu ką veikti ir mane apėmė nostalgija
2011-03-25 23:33
kondensofkė

***

wahahahaha du nulis
:)
2011-03-22 21:45
kondensofkė

***

my little girl you're so young and pretty
and one thing i know is true
you're gonna be dead before your time is due.
yes you will
2011-02-22 22:19
kondensofkė

***

i take one one one cause you left me
and
two two two for my family
and
three three three for my heartache
and
four four four for my headaches
and
five five five for my loneliness
and
six six six for my sorrow
and
seven seven for n-n-n-n-no tomorrow
and
eight eight -- I forget what eight was for
and
nine nine nine for a lost god
and
ten ten ten ten for ---
EVERYTHING EVERYTHING EVERYTHING

you can all just kiss off into the air
2011-02-02 18:12
kondensofkė

***

na pažėjau antrą ever de palmos filmą ir man nepatiko. jaučiuosi kaip šūdo gabalas


1 2 3 4 --- 8 --- 12 --- 16 --- 20 --- 24 --- 28 --- 30
[iš viso: 293]
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą