Rašyk
Eilės (78182)
Fantastika (2308)
Esė (1557)
Proza (10915)
Vaikams (2717)
Slam (79)
English (1198)
Po polsku (371)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 8 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter

2009-11-25 15:24
Weird Star

Plaučių filosofija

Įteikdama plaučių rentgeno nuotrauką, gydytoja šypsojosi: "Štai jūsų portretas". Mes matome žmones skirtingai priklausomai nuo savo profesijos?:) O gal tiesiog mūsų vidus iškalbingesnis už fasadą?
2009-06-26 16:29
Weird Star

siaubingiausia pasaulio naktis...

...buvo parodyta per MTV;) O juk miręs Michaelas Jacksonas irgi turėjo šį tą bendro su fantastika - jau vien jo klipe "Thrilled" kiek vilkolakių/zombių, ir dar šokančių. "You start to freeze/As horror looks you right between the eyes/You're paralyzed...".
2009-06-15 16:13
Weird Star

Nereikia be saiko?

Per pusryčius kavinėje ant stalo radau riebalais nugleizotą skaitalėlį, jame - futuristinių prognozių ir dar interviu su Aušrine Marija P. Ten buvo ir toks sakinys - mažiukas peiliukas į fantasto paširdžius: "Nereikia be saiko skaityti fantastinių romanų ir žiūrėti fantastinių filmų. Būtent tai ir yra masinis šlamštas". Argi ji čia ir apie dėdulę Žiulį Verną, į kurio portretą nekyla ranka sviesti papuvusią bulvę?:)
2009-06-05 18:26
Weird Star

Siaubas

Visą birželį rašykai į fantastikos skyrelį gali grūsti savo siaubo kūrinius, kuriuose draudžiama: kurio nors herojų mirtis, mirtis, kuri būtų siužeto ašis, mirusių herojų išnaudojimas. Dėl detalių ir vinių kreipkitės į Sebastianą ar ką nors kitą:)
2009-01-06 11:53
Weird Star

***

Kol balandžiai nesulesė viso sniego - gyvenu gerai.
2008-07-21 14:17
Weird Star

Gimtadienis

Šiandien mano gimtadienis, o aš vis dar neturiu: Nobelio premijos; bet kokios premijos, už kurios gavimą reikia duoti interviu visokiems žurnalams; nepiniginės premijos, kurios nusipelnai, įgyvendinusi mamos lūkesčius; namo, šuns ir katės; brolio sveikinimo - vietoj to jis manęs prašo surasti reklamos įkainius (kad bent žinotų, kad aš visada darau nemokamą reklamą, girdama jį kolegoms/potencialioms merginoms, uošvienėms/visiems, kurie nori girdėti); sutuoktuvių žiedo, medžio prie namo, mašinų, vaikų ir kitokių suaugusios merginos atributų; pakankamai drąsos nusileisti pakankamai baisiu vamzdžiu vandens parke; drąsos pasinaudoti drastiškos dietos receptu, nusidažyti plaukus arba mesti darbą ir rašyti knygas; dviračio, kuriuo niekas nesikėsintų pavogti; kompaktinės pudros būsimoms raukšlelėms paslėpti; nuosavo puodo; dešimtmečio planų; supratimo, kaip konservuoti agurkus/mokėti už butą/atnaujinti baldus/laiku nueiti miegoti/neskaityti, kai reikia miegoti/rašyti/mylėti/gyventi; bilieto į tobulą gyvenimą.
Kai gerai pagalvoji - turiu kur kas geresnių dalykų.
2007-09-27 17:43
Weird Star

Šiandien

Taigi taip - sėdint darbe, galima prasėdėt skylę. Arba išsėdėt kokią gerą mintį. Dar galima pakalbėt su kokia pramogų pasaulio žvaigžde, kuri papasakoja: "Oi, aš dainuoju visur. Net kai valgau". Niekaip to nesugebėčiau. Galbūt todėl aš nesu pramogų pasaulio žvaigždė:)
2006-01-12 23:10
Weird Star

***

Po nosim garuoja karšta čiobrelių arbata su visais privalomais atributais: medumi, citrina ir mikrobais. Gripo. Na, dar ir čiobreliais, kuriuos draugas tarpužvejybiuose rinko. Paimu sidabrinį šaukštelį. Pamaišau. Dvėskit, bjaurybės!
Kartais visai smagu nulemt kito likimą:)
2005-07-28 10:48
Weird Star

***

Aš jau tikriausiai užaugau.
Todėl per gimtadienį man dovanoja stiklo taurę ir klausia, tęsdami raidę "e": "Kada žeeenysies?"
Žinot, kažkaip net nepatogu. Net "Mikę Pūkuotuką" skaitau vakarais. Kad nepamatytų:)


1 2
[iš viso: 11]
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą