Rašyk
Eilės (80663)
Fantastika (2494)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2769)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 24 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Gegužės 10 d, bus pusė metų, be geriausio draugo nugyventų.
O prisiminimai apie namų stogus, raudoną "Sebastian" ir auksinį Marlboro vis dažniau aplanko ;]


Tik po tos dienos, nė karto nebuvau užlipus ant namo stogo. Ir nelipsiu, nes baisu pamatyti Tave ten gulintį. Kitaip. Kitokį.
Žinau, kad Vilnius daro ne kokį poveikį. O gal nekokį padarė Amsterdamas?
Juk Tu ir esi tas miego perdozavęs berniukas. Toks perdozavęs, kad nebeprabudai.. Juk Tu tas, kuriam baisiausia buvo - beskonis gyvenimas..
Tik tu šokai namų stogų atbrailom.. Toks tragiškas ir paspringęs komedijom.. Tu - baltais takeliais pro nosį.
Ir bum. Tavęs nebėra.
Pusė metų...

Su Placebo ir visom tom dainom, kurios primena Tave.

Placebo - Blue American
Placebo - Special K [acoustic]
Placebo - In The Cols Light Of Morning
Placebo..


Ir į koncertą kartu nenueisim. O gaila ;]
Bet. Kada nors, kaip nors, kur nors. Susitiksim..


Tiesa, galėtum ateit aplankyt gegužės 11d, atšvęstume Salvadoro Dali gimtadienį. O ir man jau bus aštuoniolika. Pastatyčiau raudono pusiau saldaus "Sebastian'o" ir auksinio Marlboro.
Kaip gaila..


2007-05-07 15:10
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą