sunku rasyti...reiketu matyt stropiau man prisesti ,pabandyti paanalizuoti..nezinau...na pasistengsiu..gal net dabar...o gal pries tai reikia pasakityti kitu kurineliu..kuriuose atrasciau ..ne,ne save..bet kitus :linksmus ir smagius,liudnus ir issigandusius...pabandysiu...stengsiusi..