2016-07-12 00:11
Sakiau - atima vaikus, o ne vagia. Bet tai juk absoliučiai skirtingos istorijos! Norvegijoje vaikus atima vaikų teisės, jei tėvai palieka mažamečius namuose vienus, jei kaimynai paskundžia, kad matė, kaip mama jam uždavė per užpalkalį ir pan. Jie tai daro teisiškai, pagal jų šalyje galiojančius įstatymus, todėl atvykstantiems pravartu juos žinoti. O babajai - tai musulmonų tautybės vyrai, ir jiems mūsų lietuvaitės tik kaip perėtojos, jų giminės pratęsėjos, neturinčios jokių teisių šeimoje ir privalančios besąlygiškai paklusti vyrui. Jos turi priimti islamo tikėjima, laikytis Korano nuostatų, plaukus dengti hidžabu ir tt. Jei nori išsiskirti su vyru, tai jie neprieštarauja, bet neleidžia pasiimti su savim bendrų jų vaikų,